Отець Йозеф Августин виголосив духовну науку для ченців монастиря Святого Онуфрія у Львові

Отець Йозеф Августин виголосив духовну науку для ченців монастиря Святого Онуфрія у Львові

о. Йозеф Августин, ТІОтець Йозеф Августин — єзуїт, редактор журналу «Духовне життя», автор понад 30 видань з психології та духовності, введення в духовне життя, молодіжної проблематики, формації священиків і духовного керівництва перебуває в цих днях з робочим візитом у Львові.
На прохання Протоігумена Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні о. Пантелеймона Саламахи, ЧСВВ, о. Йозеф провів духовну науку для ченців монастиря Святого Онуфрія у Львові. В своїй науці отець підняв тему іспиту совісті у духовному житті ченців. За словами проповідника, кожен іспит совісті – це розмова про любов: Божу до нас і нашу до Бога; це діалог про те, що нас взаємно пов'язує. Головне у цьому діалозі – бути цілковито відкритим і щирим перед собою та Богом. Бо Ісус не підносить голосу на грішників, які приходять до Нього.
На закінчення намісник монастиря Святого Онуфрія о. Вінкентій Пелих, ЧСВВ, висловив вдячність о. Йозефу Августину за те, що він знайшов час, щоб виголосити духовну.

Довідка: о. Йозеф Августин народився 21 березня 1950 р. Вивчав філософію на філософському факультеті Товариства Ісуса в Кракові (1971—1973), теологію на теологічному факультеті університету єзуїтів «Bobolanum» у Варшаві (1973—1976). Катехитику вчив у варшавській Академії Католицької Теології (1975—1978), духовність — у римському Григоріанському університеті (1981—1982). У 1982—1983 рр. був редактором Радіо Ватикан. З 1996 р. — співробітник Вищої філософско-педагогічної школи «Ignatianum». Головний редактор журналу «Pastores» (1996—2001) . З 2001 р. — головний редактор журналу «Духовне життя». З 1996 р. — консультант по підручниках Міністерства народної освіти Польщі, з 1998 р. — член консультативної комісії з питань сімейного виховання при Міністерстві освіти і консультант комісії з питань католицького виховання Єпископату Польщі.

Львів, ЧСВВ..

Джерело: www.osbm.in.ua

Close Menu