Офіційний візит Кардинала Леонардо Сандрі до Мукачівської обителі оо. Василіян

Офіційний візит Кардинала Леонардо Сандрі до Мукачівської обителі оо. Василіян

Сьогодні 27-го червня, у другій половині дня, до Мукачівського монастиря отців Василіян з офіційним візитом завітав Його Високопреосвященство Кардинал Леонардо Сандрі, Префект Конгрегації Східніх Церков. Як ми уже повідомляли, Кардинал Сандрі вже другий день перебуває на Закарпатті у рамках святкування 100 річчя від дня народження, 75 річчя священичих свячень та 10 річчя від дня проголошення нині блаженним Папою Іваном Павлом ІІ блаженного священномученика Теодора Ромжі, єпископа Мукачівського.
Разом з достойним Кардиналом, прибули Преосвященний Мілан Шашік, єпископ Мукачівський, Виконуючий обов’язки другий секретар при Апостольській Нунціатурі Преподобний отець Вечеслав Тумір, а також інші всечесні отці. Серед присутніх гостей був також мер нашого Мукачева п. Золтан Лендел.
Зустріч розпочалася під спів «Святий Боже…» та «Отче наш» у виконанні молодіжного хору «Базілеус», що діє при нашій обителі. Його Еміненцію, Кардинала Леонардо привітав ігумен нашої обителі о. Веніамин Довганич, ЧСВВ, який зокрема звернув увагу дорогих гостей на той факт, що саме сьогодні 27 червня 85 років тому (1926 р.) Ікону Мукачівської Богородиці було інтронізовано в Мукачівському Святомиколаївському монастирі на Чернечій горі (нині це православний жіночий монастир МП, який у 1947 році насильно забрали від оо. Василіян). Після цього гість з Риму залишив свій підпис на Монастирському напрестольному Євангелії, а також приклонився до Чудотворної Ікони. Наприкінці на задку про сьогоднішню подію, зроблено світлину.

Ієром. Лука Буняк, ЧСВВ,
секретар монастиря

(http://osbm-mukachevo.org.ua)

Close Menu