Облечини у Крехівському монастирі св. Миколая

Облечини у Крехівському монастирі св. Миколая

КрехівВ неділю 17 травня у Крехівському монастирі Св. Миколая відбувся обряд монашого постригу й облачення в чернечу рясу 10-х братів-кандидатів, котрі успішно пройшли вступний курс до василіанського чернечого життя.
Під час Божественної Літургії, яку очолив Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя о. Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ, на третьому Антифоні, брати урочисто ввійшли до храму. Після глибокої особистої розмови з Господом, кандидати на новіціят зачитали заяви-прохання й прийняли постриг з рук о. Протоігумена у співслужінні з Маґістром новіціяту о. Іваном Майковичем, ЧСВВ. Разом із рясою брати прийняли нові чернечі імена: Піо (Олександр) Старостін,  Вартимей (Василь) Дутчин,  Антоній (Андрій) Германович, Терентій (Василь) Хомишин,  Максиміліан (Георгій) Григорів,  Тадей (Володимир) Херович,  Андрей (Роман) Паберівський,  Еммануїл (Манук) Фарашян,  Мар’ян (Андрій) Поспішель,  Теодор (Олександр) Грицько.

На проповіді о. Пантелеймон наголосив на важливості монашого покликання в житті церкви і держави. Також отець підкреслив, що вперше в історії нашого Чину й саме в цогорічній генерації молодих ченців опинилися люди різного віку та походження. Адже крім українців у нас є вихідці з Вірменії, Казахстану та Білорусі.

Після Літургії брати склали щиросердну подяку Господеві, батькам, усім отцям, братам, сестрам, рідним та друзям, що були запрошені на свято, наголосивши, що покликання до чернечого стану варте того, аби заради нього відмовитися від земних прив’язаностей, брати свій щоденний хрест і йти слідом за Христом.

По завершенні відправ і спільних фотографій, усі гості були запрошені на святковий обід у трапезній монастиря.

Повідомив: брат-новик  Андрей Паберівський

Close Menu