Новорічно-різдвяна шопка «А що перший празник, то Різдво Христове» у Херсоні

Новорічно-різдвяна шопка «А що перший празник, то Різдво Христове» у Херсоні

Херсон, ЧСВВ4 січня 2015 року на центральній площі обласного центру відбулось урочисте відкриття новорічно-різдвяної шопки «А що перший празник, то Різдво Христове». У заході взяли участь представники Херсонської обласної державної адміністрації та релігійних конфесій, а також аматорські ансамблі народної пісні «Берегиня», «Журавка», «Червона калина».
«Народження Ісуса Христа – Сина Божого – це найбільша подія в історії людства, яка записана на сторінках Біблії. Цар Ірод дізнавшись про те, що народився Ісус Христос, який може зайняти Царський престол, наказав повбивати всіх новонароджених немовлят. При народженні Ісуса засіяла зірка на весь світ. Три славні Царі, йдучи за зіркою, знайшли в хліві, серед худоби, в яселках Ісуса. Вони вклонилися йому та принесли дари. Будучи попередженими через знамення, що Ірод має намір вбити дитину, Царі вирішили повертатися додому іншою дорогою, таким чином спасли життя Спасителю».
Глядачів заходу ознайомили з традиційними біблійними персонажами Різдвяної шопки: Ісус Христос, Діва Марія, Йосип, три Царі, худоба, пастушки.
Із привітальним словом до присутніх звернулася Валентина Січова, перший заступник голови ХОДА, яка привітала присутніх з прийдешнім Новим роком та наступаючим Різдвом Христовим і побажала присутнім віри, терпіння та духовного оновлення.
До слова також були запрошені представники різних релігійних конфесій як ті, хто і у гіркі, і радісні дні завжди разом з країною.
Так, секретар Херсонської єпархії Української православної церкви Київського патріархату отець Іоанн Замараєв повідав учасникам заходу про історію новорічно-різдвяної шопки, розповів таємницю народження Ісуса Христа. Він наголосив, що Бога може знайти кожен, головне – жити з вірою у серці.о. Макарій Ленів, ЧСВВ
Далі із привітальним словом виступив очільник Української Греко-Католицької церкви отець Макарій Ленів, ЧСВВ, який закликав до миру, злагоди та віри, а також згадав про тих, хто в даний час, не шкодуючи власного здоров’я та життя боронить рідну землю.
До слова також було запрошено священика римсько-католицької церкви міста Херсона отця В’ячеслава. Священнослужитель також закликав не забувати військовослужбовців та молитися за мир, злагоду та благополуччя для рідної країни.
В програмі заходу була представлена концертно-конкурсна програма, святкові колядки в кращих українських традиціях для них виконали народні вокальні ансамблі області.

Херсон, ЧСВВ.

Джерело: www.postfactum.ks.ua

Close Menu