«Нас об'єднали дві святині: Бог і Україна» — творчий вечір-молитва

«Нас об'єднали дві святині: Бог і Україна» — творчий вечір-молитва

У неділю, 25 березня 2012 р., у золочівському Народному домі відбувся духовно-патріотичний вечір «Бог і Україна», який представили члени молодіжного Марійського товариства «Містична троянда», що діє при храмі Святого Андрія (м. Львів) та отець Володимир Кусий, ЧСВВ.
Цю театралізовану літературно-музичну, мистецьку композицію можна назвати також вечором-реквієм, адже в ній була оспівана пам'ять трьох осіб, особливо дорогих для спільноти, і котрі уже відійшли у вічність: Романа Ковалюка, о. Василя Зінька, ЧСВВ і Наталки Якимчук.
Зі спогадів членів спільноти, а також з поезій, пісень і прози, присвячених покійним, що звучали зі сцени Народного дому, можна стверджувати наскільки ці люди були вартісними і любленими.
Історії їх життя були справді сповненими любові до Бога і оточуючих.
Роман Ковалюк. Український студент, який у 25-річному віці загинув у столиці Японії Токіо від жорстокого побиття з мотивів національної ненависті...
Наталка Якимчук. Студентка, активна членкиня спільноти «Містична троянда». Мріяла прийняти монаший постриг з ім'ям Йосафата. Померла після важкої недуги у віці 20 років.
Ієромонах Василь Зінько, ЧСВВ. Про цю особу можна сказати лише одне: справжній подвижник і Христовий воїн. Був духівником спільноти 13 років. Помер у 2008 році...
На закінчення духовного заходу учасники дійства подякували щедрими оплесками гостям із церкви Святого Андрія.

Close Menu