«Ми повинні найперше наповнюватись духовністю у своєму серці, а не напоказ» — Протоархимандрит під час зустрічі з отцями настоятелями Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні

«Ми повинні найперше наповнюватись духовністю у своєму серці, а не напоказ» — Протоархимандрит під час зустрічі з отцями настоятелями Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні

Протоархимандрит Василіянського Чину Святого Йосафата отець Ґенезій Віомар зустрівся із ченцями Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні. У конференц-залі Провінційної Управи 20 листопада о. Ґенезій поділився своїми поглядами.
«Слава Ісусу Христу! Приємно привітати усіх вас з нагоди визначних святкувань — 400-річчя заснування монашества, 130-річчя Добромильської реформи. Це велика нагода для того, аби ми змогли відновитись у тому моменті, коли Церква пережила, переживає певну кризу. Зараз важливо заглибитись у суть реформи, беручи до уваги і ті обставини, в яким ми живемо сьогодні, нам потрібна віднова. Перебуваючи у Римі, блаженніший Святослав під час відправи при гробі Святого Йосафата, зокрема пригадав, що наступного року визначатимемо 50-річчя перевезення мощей Святого Йосафата до базиліки святого Петра, де вони зараз знаходиться при престолі Святого Василія у Римі. Усе є злучене: Святий Петро, вселенська Церква, Папа, Святий Василій, Святий Йосафат, ми і блаженніший Святослав. Думаю, що це є знаки Божого провидіння».
Протоархимандрит закликликав заглибитись у основні напрямки які Церква через Святого Василія, через Святого Йосафата, через Чин і ті реформи втілює у життя.
«Ювілейні святкування мають нам ствердити цю істину, що ми повинні найперше наповнюватись духовністю у своєму серці, а не напоказ».
Також отець Генезій поділився своїми враженнями після перебування у Крехові та Брюховичах, наголосивши, що кандидати, новики та студенти – це майбутнє нашого Чину.
Отець Протоархимандрит привітав через настоятелів усіх ченців Провінції, бажаючи, щоб Святі Василій і Йосафат через свою силу і посередництво поблагословили усіх.

Close Menu