Василіянський монастир і парафія святого Юрія в Червонограді відсвяткували храмовий празник

Василіянський монастир і парафія святого Юрія в Червонограді відсвяткували храмовий празник

Понеділок, 2018-05-14    9:46:52 UTC+2    Новини

У неділю 6 травня відбулися урочисті святкування храмового празника у Червоноградському монастирі святого Юрія та парафії, яка діє при монастирському храмі. Архиєрейську Божественну Літургію з цієї нагоди очолив преосвященний владика Михаїл Колтун, ЧНІ, єпископ Сокальсько-Жовківської єпархії.

З архиєреєм співслужили: протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні о. Йоан Школик, ЧСВВ, ігумен Червоноградського монастиря святого Юрія й адміністратор однойменної парафії о. Ігнатій Москалюк, ЧСВВ, настоятелі та ієромонахи з василіянських Провінцій в Україні Найсвятішого Спасителя і Святого Миколая, єпархіальні священики й диякони.

У своїй гомілії владика Михаїл, ділячись із святочною громадою роздумами щодо євангельської розповіді про зустріч Ісуса із самарянкою, особливо наголосив на значенні віри. Таке геройство віри виявив і черпав з нього свою силу святий великомученик Юрій. Владика Михаїл заохотив присутніх бути вірними один одному в любові, навіть тоді, коли треба простити і терпіти, таким чином Божа сила буде в нас перебувати: «…нехай наше життя буде сповнене добрих діл і думання про те, як ми маємо послужити ближньому. Адже Господь спланував наше життя так, щоб ми служили, щоб ми любили...». На завершення архиєрей побажав присутнім докладати всіх зусиль, аби жити згідно з духом християнської віри, щоб стати учасниками Божої слави ще в теперішньому земному житті й у вічності.

Під час Божественної Літургії Кир Михаїл уділив пресвітерські свячення диякону Андрію Тарапаті, із клиру Сокальсько-Жовківської єпархії.

На завершення Святої Літургії слово мав настоятель монастиря о. Ігнатій Москалюк, ЧСВВ, який подякував владиці Михаїлу, священикам, вірним та всім, які доклали зусиль і праці до організації храмового празника. Подяку владиці Михаїлу за священиче рукоположення висловив новопоставлений о. Андрій, який подарував своєму святителеві архиєрейський жезл – символ архипастирської влади. Окремі привітання і «многоліття» лунали цього дня й на адресу іменинників, усіх, які носять ім’я Юрій.

Інформація і світлини із сайтів osbm.in.ua та www.sokaleparchy.org.ua
Більше світлин можна переглянути за цим посиланням

Close Menu