Монаший похорон ієромонаха Софрона Яциківа, ЧСВВ

Монаший похорон ієромонаха Софрона Яциківа, ЧСВВ

Дрогобич, ЧСВВ29 вересня 2014 р., у храмі Вознесіння Господнього у м. Дрогобичі (Львівська обл.), відбувся монаший похорон ієромонаха Софрона Симеона Яциківа, ЧСВВ, який очолив Преосвященний Владика Ярослав Приріз, Єпарх Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ, у співслужінні з Протоархимандритом Василіянського Чину Святого Йосафата о. Ґенезієм Віомаром, Протоігуменом Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні о. Пантелеймоном Саламахою, Протоігуменом Провінції Святого Миколая в Україні о. Павлом Райчинцем, Отцями Василіянами й численними священиками.
Похорон відбувся у парафіяльному храмі, який був збудований стараннями блаженної памʼяті о. Софрона, і в якому він аж до свого відходу у вічність виконував парафіяльні обовʼязки. Відпровадити свого духовного провідника «в останню путь», прийшли не лише усі парафіяни, але й багато інших дрогобиччан.
Під час Божественної Літургії проповідь виголосив Протоігумен о. Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ.
Після Служби Божої до священнослужителів та вірних звернувся Владика Ярослав, а відтак відбулося останнє цілування і кінцеві заупокійні моління.
Поховали ієромонаха Софрона біля церкви Вознесіння Господнього та вшанували його памʼятними промовами.

Отець Софрон Симеон Яциків, ЧСВВ, упокоївся в Господі 25 вересня 2014 року, у м. Дрогобичі, на 71-му році життя, 47-му чернечого покликання, 23-му священослужіння.
Нехай буде йому Вічная Памʼять!

о. Франціск Онисько, ЧСВВ
Джерело: www.osbm.org.ua

Close Menu