Міжнародний з'їзд християнського руху «Віра і Світло» відбудеться на Ясній Горі у Гошеві

Міжнародний з'їзд християнського руху «Віра і Світло» відбудеться на Ясній Горі у Гошеві

11 серпня 2012 року члени спільнот міжнародного християнського руху «Віра і Світло» з України, Росії, Грузії, Чехії, Словаччини, Литви та Італії прийдуть до підніжжя Гошівської гори, щоб розпочати прощу з нагоди 40-ї річниці створення цього руху у світі. Приблизна кількість учасників 900 осіб. У програмі екуменічна молитва з членами шести церков і святковий концерт.

Додаткова інформація про рух «Віра і Світло»
„Віра і Світло” – це міжнародний християнський екуменічний рух спільнот для осіб із розумовою неповносправністю, їх сімей та молоді-приятелів. Члени спільнот регулярно зустрічаються, щоб ділитися труднощами і радощами, святкувати і молитися, підтримувати одні одних, зростаючи у дружбі, вірі та любові.
„Віра і Світло” ґрунтується на переконанні, що кожна людина, якою б не була її неповносправність, є безцінною, а тому заслуговує любові, поваги та права на самореалізацію.
У світі рух зародився 1971 р. у Франції під час міжнародної прощі до Люрду, яку організували Жан Ваньє та Марі Елен Матьє. У цій прощі брали участь особи розумово неповносправні з різних країн світу, їхні батьки та молодь.
В Україні перша спільнота руху «Віра і Світло» утворилася у 1992 р., у м. Львові. Сьогодні «Віра і Світло» нараховує 32 спільнот у 16 містах України – Львові, Києві, Жовкві, Тернополі, Тячеві, Хусті, Ужгороді, Мукачево, Кам’янці-Подільському, Житомирі, Трускавці, Стрию, Самборі, Дрогобичу, Кохавино, Новому Роздолі.

Close Menu