Місія Постуляції запрошує на семінар «Мученики — джерело свободи Церкви»

Місія Постуляції запрошує на семінар «Мученики — джерело свободи Церкви»

Приклад життя мучеників ХХ ст. це свідчення Правди про віру в Христа на форумі атеїстичного суспільства. Стійке тривання на шляху наслідування Христа, аж до жертви власного життя це їх вибір який Церква подає як приклад до наслідування. Вшанування і збереження пам'яті праведників вірними у суспільстві є ознакою морально здорового суспільства.
Місія Постуляції запрошує на семінар «Мученики – джерело свободи Церкви». Під таким гаслом захід відбудеться 12 червня 2014 р., о 10 год. у Василіянському інституті філософсько-богословських студій ім. Митрополита Йосифа В. Рутського (вул. Широка, 6, Львів-Брюховичі).
Представник Конгрегації у справах святих монс. Роберт Сарно, представить богословські критерії якими Церква керується розпочинаючи процес беатифікації.
Отець Юстин Бойко представить тему – Історія і легенда у житіях Святих (на прикладі Святого Климента Римського).
Отець Матей Гаврилів, ЧСВВ, представить доповідь: Життя праведників — практичне богослов’я, критерії оцінювання житій богословами у процесі беатифікації.
Про почитання мощей та практика їх перенесення розповість о. Роман Тереховський.
Тему «Мучеництво – богослов’я та практика беатифікації у Католицькій Церкві» розкриє с. Ореста Боршовська, СНДМ.
Семінар буде корисний для урядовців Процесів беатифікації відкритих в УГКЦ – Постуляторів, членів Трибуналів та історичних комісій, як також і знавців богослов’я та історії Церкви.
Запрошуємо!

о. Полікарп Марцелюк, ЧСВВ
Голова Місії «Постуляційний центр беатифікації УГКЦ»
Джерело: http://missiopc.blogspot.com

Close Menu