Майстер-клас з писанкарства в монастирі Святого Онуфрія

Майстер-клас з писанкарства в монастирі Святого Онуфрія

14 квітня при монастирі Святого Онуфрія у Львові відбувся майстер-клас з писанкарства, який провів Станіслав Волощенко. У цьому цікавому дійстві взяли участь діти в більшості з недільної школи, а також інші бажаючі і навіть деякі батьки.
Станіслав Волощенко розповів дещо з історії писанки та про техніку їх писання після чого всі приступили до роботи. Етап за етапом всі повторювали необхідні роботи наближаючись до завершення.
Кожен учасник мав можливість дещо запізнатися з мистецтвом писанкарства. Хтось уперше брав участь у подібному дійстві і мав можливість познайомитися із техніками писання писанок, а хтось уже брав участь у подібних майстер-класах і на цей раз поглибив знання і здобув більше досвіду.
На завершення зробили спільну фотографію зі своїми роботами і з великою радістю, здобувши нові знання і досвід та не з пустими руками, а з писанками власноручної роботи розійшлися по своїх домівках.
Учасники майстер-класу висловлюють щиру подяку Господу Богу за чудово проведений час та Станіславу Волощенку за те, що присвятив свій час і поділився досвідом українських традицій, та організатору акції Ользі Кудик, катехиту недільної школи.

Бр. Юстин Борис, ЧСВВ

Close Menu