Конференція зі збереження музейних пам’яток розпочнеться Літургією в Архикатедральному соборі Святого Юра

Конференція зі збереження музейних пам’яток розпочнеться Літургією в Архикатедральному соборі Святого Юра

25-27 вересня у Національному музеї у Львові ім. Митрополита Андрея Шептицького відбудеться міжнародна наукова конференція «Збереження й дослідження історико-культурної спадщини в музейних зібраннях: історичні, мистецтвознавчі та музеологічні аспекти діяльності».
Конференція приурочена до 100-річчя, відтоді як Митрополит Андрей Шептицький передав Національний музей у Львові в дар українському народові, та 100-річчю від дня народження відомого мистецтвознавця Віри Іларіонівни Свєнціцької.
У перший день конференції, 25 вересня, о 10:00 відбудеться урочиста Літургія в Архикатедральному соборі Святого Юра.
Пленарне засідання розпочнеться о 15:00, на якому Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, виголосить «Слово про митрополита Андрея Шептицького». Також зі словом виступить Ігор Кожан, генеральний директор НМЛ ім. А. Шептицького. По завершенні урочистої частини будуть представлені доповіді провідних науковців м. Львова.
26 вересня з 10:00 до 18:00 відбудуться засідання секцій: «Комплектування, збереження та популяризація музейних зібрань», «Дослідження музейних пам’яток», «Особистості в історії музейної справи», «Консервація та реставрація музейних пам’яток».
27 вересня о 10:00 відбудеться підсумкове пленарне засідання.
У зв’язку із запланованими заходами 25-26 вересня експозиція Національного музею у м. Львові ім. А. Шептицького, що на проспекті Свободи, 20, а також експозиції ХММ О. Кульчицької, ХММ Л. Левицького, ХММ О. Новаківського та ХММ І. Труша будуть закриті для відвідувачів.

Також усі зацікавлені можуть відвідати засідання секцій міжнародної наукової конференції.

Джерело: ZAXID.NET

http://www.ugcc.lviv.ua/

Close Menu