Конференція для богопосвячених осіб на тему: «Духовна і людська зрілість. Подібність і відмінність між ними»

Конференція для богопосвячених осіб на тему: «Духовна і людська зрілість. Подібність і відмінність між ними»

3 березня 2012 р. в конференц-залі Львівської Духовної Семінарії Святого Духа відбулась конференція для богопосвячених осіб УГКЦ на тему: «Духовна і людська зрілість. Подібність і відмінність між ними».
На початку зустрічі із привітальним словом до учасників звернувся високопреосвященнійший архієпископ і митрополит Львівський Ігор Возьняк. Владика пригадав випадок із життя блаженного Івана Павла ІІ, Папи Римського, коли він будучи ще архієпископом, митрополитом Краківським, прибув на одну із парафій, його вітав один хлопчина. На початку вимова хлопчини була голосною, потім голос ставав щораз то тихіше… Було ледь чути дрібне шепотіння. Майбутній Папа попросив: «Говори голосніше», натомість хлопчина відповів: «Хочеш чути – нахили вухо». Цією розповіддю митрополит заохотив до ревного слухання наук.
Головним доповідачем на конференції для богопосвячених осіб був достойний гість, віце-ректор Папського Григоріанського Університету в Римі о. проф. Ганс Цолльнер, ТІ. Отець Ганс розповів про працю в Інституті психології цього університету, де він з 2010-го року обіймає посаду директора.
Відтак, розпочалась лекція, яка спонукала до роздумів з перспективи психології та духовності. Лектор розкрив сенс психології у духовному керівництві та порівняв поняття зрілості людської з духовною. Тим самим заохотив до зростання у внутрішній свободі за зразком Ісуса Христа, що означає зростання у людському і духовному розумінні.
Після кожної конференційної науки була можливість поставити запитання доповідачеві.
На завершення конференції для богопосвячених осіб отець Ганс Цолльнер зробив підсумок про те, що знання психології може допомогти плекати дійсну свободу окремої людини, тобто її здатність вільно відповідати на Боже покликання.
Цього ж дня у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа відбулась презентація книжки о. Ганса Цолльнера та о. Джованні Гуччі «Відкрита рана. Церква і педофілія. Психологічно-пасторальний аспект».
Захід відбувся за сприянням Патріаршої комісії УГКЦ у справах монашества.

Повідомив о. Йоаким Ковальчук, ЧСВВ

Close Menu