Храмовий празник святого Василія Великого в Луцькому василіянському монастирі

Храмовий празник святого Василія Великого в Луцькому василіянському монастирі

2017.01.14 Lutsk 01У суботу 14 січня, в перший день Нового року за юліанським календарем, в Луцькому монастирі святого Василія Великого отці василіяни та вірні відсвяткували храмовий празник.

О 9 год. почалася святкова Утреня, а урочисту Святу Літургію об 11 год. відслужив Преосвященний владика Йосафат Говера, екзарх Луцький УГКЦ, у співслужінні з єпископом Луцької дієцезії РКЦ Віталієм Скоморовським, ігуменом монастиря святого Василія Великого о. Терентієм Цапчуком, настоятелем василіянської резиденції у Володимирі-Волинському о. Марком Максимівим та іншими священиками обидвох обрядів з різних місцевостей Волині.

Під час Літургії священнослужителі разом із прихожанами дякували в молитві Богові за дар монашого покликання, за інші дари для Церкви і народу, а також зверталися до Бога із проханням про мир і братерство в Україні й у світі.

На завершення Святої Літургії з вітальним словом до присутніх звернулися представники духовенства, а потім віряни храму святого Василія склали щирі вітання й побажання дорогим гостям. Після Літургії відбулося мирування.

У цей день храмового празника свою приміційну Святу Літургію відслужив отець Василь Білий, який нещодавно отримав священичі свячення.

За інформацією з інтернет-сторінки Луцького василіянського монастиря святого Василія Великого, звідки взято і світлини.

Close Menu