Ювілейний концерт у василіянській церкві в Перемишлі

Ювілейний концерт у василіянській церкві в Перемишлі

22 жовтня 2011 року у василіянському монастирі в Перемишлі відзначено Ювілей 15 ліття повернення польською владою василіянської церкви та монастиря. З цієї нагоди, заходами ігумена Перемиського монастиря, ієром. Юліана Коваля ЧСВВ організовано Ювілейний концерт хору Музичної Академії ім. М. Лисенка зі Львова, під керівництвом Христини Флейчук. У репертуарі ювілейного концерту прозвучали церковні та народні пісні.
На концерті, який тривав більше години, були присутні запрошені гості: Генеральний Консул України з Любліна Олег Горобенко, Протосинкел о. Євген Попович, протоігумен василіянського Чину в Польщі ієром. Ігор Гарасим ЧСВВ, ректор латинської Духовної Семінарії у Перемишлі о. Дарюш Дзядош разом з сотнею семінаристів, протоігумен Закарпатської провінції о. Павло Райчинець ЧСВВ, голова міської ради в Перемишлі Ян Бартмінські, протоігуменя василіянок м. Анна П’єцунко, сестри василіянки та служебниці, а також директор української школи ім. о. Маркіяна Шашкевича у Перемишлі Петро Піпка. Прийшли на концерт не лише українці, але також місцеві поляки, яким цікаво було почути музичні твори у вихонанні хору Львівської Музичної Академії.
Після концерту, ігумен василіянського монастиря ієром. Юліан Коваль подякував хористам за прекрасний концерт та усім за присутність, а також коротко розповів про хід реставраційних робіт у театральному залі, який врешті став місцем свого первісного призначення.

 Ієромон. Ігор Гарасим ЧСВВ

Close Menu