Ювілейна проща дітей до василіянського монастиря святого Йосифа у Брюховичах

Ювілейна проща дітей до василіянського монастиря святого Йосифа у Брюховичах

Вівторок, 2017-06-13    16:44:35 UTC+2    Новини

У четвер, 1 червня 2017 року, з нагоди Всесвітнього дня захисту дітей, відбулася проща дітей катехитичних шкіл Львівської Архиєпархії до василіянського монастиря святого Йосифа у Брюховичах біля Львова, при якому діє Василіянський інститут філософсько-богословських студій ім. митр. Йосифа Велямина Рутського. Цьогорічна проща, організована Катехитичною комісією Львівської Архиєпархії, за благословенням Високопреосвященного владики Ігоря, Архиєпископа і Митрополита Львівського, була приурочена ювілеєві 400-ліття Василіянського Чину Святого Йосафата.

Після того, як прочани зібрались біля храму святих Володимира і Ольги, що у с. Бірки Яворівського р-ну (Янівський протопресвітерат), до всіх присутніх з вітальним словом звернувся Протопресвітер о. Ігор Микуш. Прощу до сусідніх Брюхович розпочали спільною молитвою за всіх дітей.

Коли учасники прощі прибули до монастиря св. Йосифа, тут, у заздалегідь приготованому місці на території монастиря, відбувся молебень до Христа Чоловіколюбця, який очолив Протоігумен Провінції Отців Василіян Найсвятішого Спасителя в Україні о. Йоан Школик, ЧСВВ у співслужінні з іншими священиками. Також молились за упокій душі новопреставленого Архиєпископа Блаженнішого Любомира Гузара. Опісля відбулося окроплення учасників прощі свяченою водою.

Разом з дітьми і священнослужителями у молитві брали участь брати василіяни, сестри василіянки з монастиря у Брюховичах та дорослі – організатори й учасники цієї прощі.

Після молитви надзвичайно цікаво та творчо про Василіянський Чин розповів брат Христфор Кушпіт, ЧСВВ, студент Василіянського інституту. Згодом, після смачного обіду для прочан, який приготували кухарі Національної Гвардії України, діти молилися за Україну та з радістю на обличчі прославляли Бога.

На завершення прощі всі її учасники отримали благословення на дорогу і щасливі й духовно збагачені повернулися до своїх домівок.

За повідомленнями сайтів ugcc.lviv.ua та vifbs.in.ua
Світлини із сайту vifbs.in.ua

Close Menu