ІХ з’їзд «Апостольства Матері Божої, Покровительки доброї смерті» відбувся в Гошівському монастирі

ІХ з’їзд «Апостольства Матері Божої, Покровительки доброї смерті» відбувся в Гошівському монастирі

Субота, 2018-07-07    9:00:00 UTC+2    Новини

У суботу 30 червня 2018 року в Гошівському василіянському монастирі Преображення Господнього відбувся ІХ з’їзд релігійного товариства «Апостольство Матері Божої, Покровительки доброї смерті». До монастиря на Ясній горі цього дня чисельно з’їхалися вірні — члени товариства з різних куточків України.

Розпочався з’їзд о 15:00 год. На початку присутніх привітав о. Василь Білаш, голова Комісії у справах мирян УГКЦ. Після того розпочалася спільна молитва та духовна наука, яку виголосив о. Порфирій Шумило, ЧСВВ, духовний провідник товариства. Програма з’їзду включала конференцію та свідчення учасників товариства.

Урочисту Божественну Літургію очолив цього дня ігумен Гошівського монастиря о. Вінкентій Слободян, ЧСВВ. З ним співслужили: координатор релігійного товариства «Апостольство молитви» в Україні о. Терентій Довганюк, ЧСВВ, із Жовківського монастиря, о. Порфирій Шумило, ЧСВВ, з Івано-Франківська, та о. Натанаїл Штурмак, ЧСВВ, з Гошівського монастиря.

Після Святої Літургії відбувся обхід навколо храму з Найсвятішими Тайнами та Молебень до Христа Чоловіколюбця.

Упродовж ночі у храмі тривали молитовні чування, які завершилися на світанку 1 липня Божественною Літургією.

Довідка. Релігійне товариство «Апостольство Матері Божої, Покровительки доброї смерті» (перед 1908 роком – «Апостольство доброї смерті») постало у 1490 р. у Франції і згодом, після затвердження Папою Римським, поширилося в цілій Європі. У Західній Україні перші громади товариства з’явилися в 30-х роках ХХ ст.

Основною метою товариства є плекання доброго християнського життя, яке є найкращим приготуванням християнина до смерті і переходу до вічності. Члени місійного братства прагнуть випросити у молитві витривалість для вірних християн в освячуючій Божій благодаті та заодно добру і святу смерть, а для релігійно байдужих людей і закам’янілих грішників – ласку навернення.

Інформація і світлини із сайту osbm.in.ua

Close Menu