Головною темою ІІІ Всеамериканської молодіжної прощі до парафії у м. Пармі була тема молитви

Головною темою ІІІ Всеамериканської молодіжної прощі до парафії у м. Пармі була тема молитви

Вівторок, 2018-06-12    14:40:00 UTC+2    Новини

Цьогорічна, вже третя за порядком, Всеамериканська молодіжна проща, яка відбулася 1-3 червня 2018 року при парафії Покрови Пресвятої Богородиці у м. Пармі (штат Огайо, США), за головну мала тему «Молитва – дорога до Бога».

Проща відбулася з благословення владики Богдана (Данила), єпископа Пармської єпархії УГКЦ, і за участю владики Венедикта (Алексійчука), єпископа Чиказької єпархії УГКЦ, та владики Роберта (Москаля), єпископа-емерита Пармської єпархї УГКЦ.

Учасниками прощі були парафіяни з різних парафій УГКЦ в США, у тому числі – з парафії святого Юрія в Нью-Йорку, яка діє при церкві василіянського монастиря святого Юра і в якій душпастирюють ієромонахи цього монастиря. У цьогорічній прощі взяли участь представники молодіжної організації «Чисті серцем» із парафії святого Юра та о. Франціск Онисько, ЧСВВ, провінційний економ і секретар із Провінції Святого Миколая в Україні, який цього літа перебуває з візитом у василіянській Провінції Успення Пресвятої Богородиці в США.

Учасники прощі, як молодь, так і старші, прибули до м. Парми у п’ятницю 1 червня, а в суботу 2 червня, після Божественної Літургії та святої Сповіді, владика Венедикт запропонував своїм слухачам три духовні науки: 1-ша – «Молитва – це зустріч з Богом», 2-га – «Особиста молитва», 3-тя – «Спільна літургічна молитва».

Цього дня також проводилася праця в групах, із читанням Святого Письма і роздумуванням над ним та особистими свідченнями.

Учасники прощі взяли також участь у спортивних змаганнях, іграх, в культурно-мистецькій програмі та духовній вікторині.

У вільний час владика Венедикт та о. Франціск, на запрошення о. Андрія Гановського, пароха церкви святих апостолів Петра і Павла в м. Клівленді (штат Огайо, США), відвідали цю найдавнішу українську церкву в цьому штаті, яка була збудована в 1910 р. У цій церкві свого часу (від 1949 року починаючи, протягом 17-ти років) служив парафіяльним сотрудником майбутній верховний архиєпископ УГКЦ Мирослав Іван Любачівський. Парох о. Андрій провів для гостей коротку екскурсію в церкві, а також показав інші історичні храми у м. Клівленді.

У неділю 3 червня в парафіяльному храмі у Пармі була відслужена архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив владика Венедикт у співслужінні з владикою-емеритом Робертом. Разом з єпископами Літургію співслужили о. Михайло Дроздовський, парох місцевої парафії Покрови Пресвятої Богородиці у м. Пармі, та о. Франціск Онисько.

Під час Літургії Владика Венедикт виголосив для її учасників завершальну науку, присвячену молитві, – темі, яка була головною під час цьогорічної прощі.

На завершення прощі її учасників чекала ще одна цікава подія – дитячий концерт.

Інформація та світлини із сайту osbm.org.ua

Close Menu