Василіянський октет на фестивалі духовної музики «Тобі, Господи! »

Василіянський октет на фестивалі духовної музики «Тобі, Господи! »

30 березня 2014 р. Б. у залі органної та камерної музики м. Самбора відбувся фестиваль духовної музики «Тобі, Господи! », в якому взяли участь Василіянський монаший октет «Дейсіс» Василіянського інституту філософсько-богословський студій ім. митр. Й. В. Рутського, якого художнім керівником та диригентом є бр. Герард Дольний, ЧСВВ, а також вокально-хоровий ансамбль «Collegium vocale» Дрогобицького державного музичного училища ім. В. Барвінського, художній керівник та диригент заслужений діяч мистецтв України Ігор Циклінський.
Концерт під назвою «Прийдіте, поклонімся» розпочався з пам’яті про загиблих Героїв майдану, які 40 днів тому віддали своє життя за Україну. Після вступного слово василіянський монаший октет заспівав ірмос «Не ридай наді мною, мати» під соло бр. Петра Венгрина, ЧСВВ на честь Героїв майдану.
У виконанні василіянського монашого октету прозвучали літургійні та духовні твори українських та міжнародних композиторів, а також старовинна церковна музика. Після цього виступив вокально-хоровий ансамбль Дрогобицького музичного училища, у виконанні якого прозвучали різні твори.
На закінчення концерту зі словом подяки учасникам, а також усім присутнім звернувся мер м. Самбора Тарас Копиляк, який вручив учасникам фестивалю подячні грамоти.
Варто зазначити, що в залі присутні мали можливість подивитися на виставку журналів «Місіонар», яка присвячена виходу у світ 250 номеру журналу «Місіонар» Отців Василіян, а також 25 річниці виходу УГКЦ з підпілля.

Підготував бр. Йосафат Попович, ЧСВВ
Джерело: www.osbm.in.ua

Close Menu