Два ієромонахи василіяни в Канаді відзначили 60-ліття священства

Два ієромонахи василіяни в Канаді відзначили 60-ліття священства

У понеділок 29 червня 2020 року 60-ліття священства відзначили о. Ісидор Дзядик, ЧСВВ, який виконує служіння в монастирі в м. Вінніпезі, та о. Боніфатій Мальований, ЧСВВ, який перебуває на лікуванні в монастирі в м. Мондері, Провінція Пресвятого Серця Христового у Канаді.

З нагоди 60-ліття священства о. Ісидора Дзядика, ЧСВВ, 29 червня в монастирській каплиці отців василіян у м. Вінніпезі архиєрейську Святу Літургію очолив високопреосвященний владика Лаврентій Гуцуляк, ЧСВВ, митрополит Вінніпезький, у співслужінні з ювіляром.

У своїй промові митрополит Лаврентій виокремив важливі події з життя та священничого служіння о. Ісидора та, зокрема, згадав владику Івана Бучка, який 60 років тому уділив святе Таїнство священства поважному сповіднику Христової віри.

Від імені монашої спільноти з привітальним словом до ювіляра звернувся о. Гавриїл Габер, ЧСВВ, протоігумен Провінції Пресвятого Серця Христового.

Він наголосив: «Сьогодні ми святкуємо шістдесяту річницю священства нашого співбрата в Христі, який впродовж десятиліть був і до сьогодні залишається відданим служителем Церкви та зразковим духівником. Вітаємо й шануємо Вас, дорогий отче, за вашу багаторічну вірність та повсякчасний вияв любові. Дякуємо Господові за дар священства».

Вітання й побажання заслуженим ювілярам склав також, в імені цілого Василіянського Чину Св. Йосафата, його генеральний настоятель, о. протоархимандрит Ґенезій Віомар, в адресованих окремо кожному з них привітальних листах.

Використано повідомлення о. Йоакима Ковальчука, ЧСВВ,
та світлину із сайту news.ugcc.ua 

Close Menu