Із Днем богопосвячених осіб!

Із Днем богопосвячених осіб!

«Я – світло світу. Хто йде за мною, не блукатиме у темряві, а матиме світло життя» (Ів. 8,12)
Дорогі богопосвячені особи!
Господь є наше світло. Про це виразно дізнаємось зі сторінок Святого Письма. В цей час, коли ізраїльський народ переходив через пустиню, йдучи з єгипетської неволі до обіцяної землі, перед ними йшов хмаровий стовп, що для єгиптян був темною хмарою, а для ізраїльтян – світлом (Вих. 14,20-21). Бог є Світлом, що сяяло зі світляного стовпа, ізраїльський народ на свято Кучок засвічував у Єрусалимському храмі, а також у своїх домівках великі свічки, бо Бог був Світлом для свого народу і його Провідником на пустині.
Як Бог був Світлом для вибраного народу в Старому Заповіті, так і в Новому Заповіті Ісус Христос об’являє своє Божество, що приносить Світло, Життя і Спасіння. Перед приходом Сина Божого, світ перебував у темряві. Коли ж прийшов Син Божий, все просвітилось його Світлом. «Хто йде за мною, не блукатиме у темряві, а матиме Світло життя» (Ів. 8,12). Тому народ, який сидів у темряві, побачив велике Світло (Мт. 4,16). Бо Христове Світло по сьогодні творить великі чуда, воно невіруючих робить віруючими і грішників переміняє на праведників.
Ми є щасливі, що знаємо Ісуса Христа, який є правдивим Світлом, «що просвітлює кожну людину» (Ів. 1,9). Він – «Дорога, Правда і Життя» (Ів. 14,6).
Тому ми, що просвітлені небесним Світлом, впевнено крокуймо вперед до зустрічі з Небесним Отцем, бо Він саме запевняє нас «Я – Світло світу. Хто йде за мною, не блукатиме в темряві, а матиме світло життя» (Ів. 8,12).

Із Днем богопосячених осіб!!!

З молитвою, адміністрація веб-порталу Василіянського Чину Святого Йосафата

Close Menu