День Богопосвяченого життя у Венгожеві

День Богопосвяченого життя у Венгожеві

У суботу, 16 лютого, в год. 10.00 у василіянському Свято-Михайлівському монастирі у Венґожеві відбувся День Богопосвяченого життя. Прибули Сестри Василіянки з Кентшина та Сестри Служебниці з Круклянок, Бартошиць та Ольштина. Прибули також отці з Венґожівського деканату, які на цей час не були зайняті душпастирським служінням: ієром. Павло Старух, ЧСВВ та о. Григорій Столиця, з Хшанова.
В год. 10.00 відслужено Божественну Літургію в наміренні покликань до священичого і монашого стану. У проповіді ієром. Дмитро Гарасим, ЧСВВ, пригадав як важливим у житті є погоджуватися з волею Божою:
1. Сповняючи волю Божу людина прославляє Бога, Його безконечну мудрість та любов. Щоб виконати волю Божу потрібно бути переконаним в цьому, що слушним і справедливим є погоджуватись на волю Божу. Не погоджуючись на волю Божу людина сама себе робить нещасливою.
2. Користі, які пливуть зі сповнення волі Божої це прослава Бога та освячення людини. Людина, яка сповняє волю Божу стає вільною, сильною і мужньою.
3. Як і коли погоджуватися з волею Божою? Потрібно людині полюбити волю Божу, чинити добро, вистерігатися гріха і зберігати Заповіді Божі. Людина, яка завірила Богові не зрікається второпності і праці над собою.
4. Погоджуватися з волею Божою, щодо талантів. Бог обдаровує людину з Божого милосердя до неї, а не зі справедливості. Правдива велич людини залежить від досконалого сповнення волі Божої. Саме покликання нікого не освячує, треба жити згідно зі своїм покликанням.

Джерело: www.bazylianie.pl

Close Menu