Ченці та прихожани з Провінції Святого Миколая вирушили у прощу «слідами Івана Павла ІІ»

Ченці та прихожани з Провінції Святого Миколая вирушили у прощу «слідами Івана Павла ІІ»

4 жовтня 2013 р. розпочалася «Проща слідами Івана Павла ІІ», організована Протоігуменом Василіянської Провінції Святого Миколая о. Павлом Райчинцем, ЧСВВ, в якій взяли участь парафіяни монастирських парафій, що діють в Провінції та її добродії.
В програмі Прощі є відвідини таких міст, як: Ченстохова і Краків (Польща), Ватикан, Рим, Венеція та Асиж (Італія), Відень (Австрія) і триватиме вона до 12 жовтня.
Ввечері 4 жовтня, більша частина паломників вирушила автобусом з Малоберезнянського монастиря, а інші приєдналися в м. Ужгороді та м. Мукачеві.
В м. Мукачеві, Протоігумен о. Павло поблагословив паломників на щасливу подорож і побажав якнайкраще використати участь у цій Прощі.
Разом з паломниками „слідами Івана Павла ІІ” вирушили Отці-Василіяни: Андрій Белеканич з Малоберезнянського монастиря, Михаїл Станко ‒ Настоятель Імстичівського монастиря, Мелетій Рішко з Боронявського монастиря і Тадей Мисюк з Мукачівського монастиря.
Бажаємо паломникам цієї Прощі щасливої і благословенної подорожі, як також почерпнути для себе духовного багатства з відвідин релігійних та історичних місць, заступництва Блаженного Івана Павла ІІ та щедрих Божих Ласк.

Джерело: www.osbm.org.ua

Close Menu