Ченці із Головного осідку Василіянського Чину взяли участь у святкуванні храмового празника Святих Сергія і Вакха у Римі

Ченці із Головного осідку Василіянського Чину взяли участь у святкуванні храмового празника Святих Сергія і Вакха у Римі

У неділю, 21 жовтня 2012 р., в українській парафії, що у Римі, відбувся храмовий празник на честь Святих Сергія і Вакха. Архієрейську Святу Літургію очолили Апостольський візитатор для українців УГКЦ в Італії та Іспанії владика Діонісій Ляхович, ЧСВВ, разом із каноніком Папської базиліки Санта Марія Маджоре владикою Іринеєм Біликом, ЧСВВ. Співслужили владикам о. Іван Кулик, настоятель парафіяльного храму, о. Генезій Віомар, ЧСВВ, протоархимандрит Василіянсього Чину, о. Маврикій Попадюк, ЧСВВ, о. Єфрем Кончак, ЧСВВ, о. Василь Парасюк, ЧСВВ, о. Діонісій Заведюк, ЧСВВ, та інші священнослужителі. Також у богослужінні взяли участь сестри монахині із різних Чинів та Згромаджень УГКЦ.
Під час проповіді владика Діонісій наголосив на тому, яку роль відігравали Святі Сергій і Вакх у повсякденному житті.
— Вони не були ані єпископами, ані священиками, але військовими, мирянами. Будучи військовими, вони не боялися свідчити про Христа, адже свідчити про Христа не є завданням тільки єпископів, священників чи монахів, але також і мирян.
На завершення промови владика закликав усіх бути свідками на зразок Святих Сергія і Вакха.
Після Святої Літургії о. Іван Кулик подякував владикам, отцям та усім прибулим і наголосив, що святкування парафіяльного празника – це особливий день вдячності Богові за дар небесних покровителів, мучеників Сергія і Вакха; було освячено воду.
Завершилось свято у парафіяльному залі за святковим обідом. Також відбувся концерт української оперної музики за участю заслужених артистів України Вікторії Лук’янець та Наталії Шелепницької.

Фото: https://plus.google.com/photos/102971259335774782551/albums/5802178941206130897?banner=pwa

Close Menu