Близько 150 дітей взяли участь у «Веселих канікулах з Богом» в Івано-Франківську

Близько 150 дітей взяли участь у «Веселих канікулах з Богом» в Івано-Франківську

З 15 до 21 липня цього року у м. Івано-Франківську при василіянській обителі Царя Христа тривали «Веселі канікули з Богом» для дітей віком від 8 до 12 років. У них взяли участь близько 150 дітей (з міста та області).
У програмі дня з 9:30 до 17:30 були банси (танці), веселі забави, пісні, гуртки, ігри, катихизація та Свята Літургія. Харчувалась дітвора у близькій місцевій загальноосвітній школі № 15. Загальна тема цих богоугодних дитячих канікул була ─ «Маленькі кроки до неба».
Для успішного проведення заходу доклала чималих зусиль керівник Наталя Басараб спільно з 17-ма аніматорами та 6-ма помічниками. Теж неабияк допомогли брати-новики з Крехова і семінаристи з Івано-Франківської Духовної Семінарії. Духовним провідником християнських «Веселих канікул з Богом» став о. Микола Козелківський, ЧСВВ із львівського василіянського монастиря Святого Онуфрія.
Дітям припала до серця традиційна «Велика гра», котра відбулася у с. Крилос, де всі дружньо під проводом невтомних аніматорів шукали таланти.
Завершилось дійство в неділю. Малі учасники у вишиванках разом з батьками були присутні на Службі Божій. На церковному подвір’ї усі мали змогу побачити банси, порадіти зі сонечком. Опісля в актовій залі обителі відбувся солодкий стіл, ставши кінцевим акордом «канікул» на славу Божу, добро нашої Церкви й України.

Повідомив о. Миколай Микосовський, ЧСВВ

Close Menu