Апостольський візитатор українців в Італії здійснив душпастирський візит до громади міста Рієті

Апостольський візитатор українців в Італії здійснив душпастирський візит до громади міста Рієті

Вівторок, 2018-08-07    9:51:18 UTC+2    Новини

У неділю 29 липня 2018 року на запрошення о. Степана Стареправо, ЧСВВ, капелана українців у м. Рієті, регіон Лаціо, Італія, преосвященний владика Діонісій Ляхович, Апостольський візитатор українців в Італії, здійснив душпастирський візит до цієї громади.

Українська громада, до якої входять вірні з м.  Рієті та навколишніх містечок, збирається на молитву щонеділі в церковці св. Миколая (Oratorio San Nicola), а служать тут Святу Літургію священики василіяни з монастиря Головної управи в Римі. Уже другий рік постійним капеланом цієї громади є о. Степан Стареправо, головний радник Василіянського Чину Святого Йосафата.

Божественну Літургію з владикою Діонісієм у неділю 29 липня співслужив о. Степан. Під час проповіді архиєрей привітав присутніх, пояснив зміст літургійних читань цієї неділі про молитву, про те, що в житті людини інколи з’являються буревії і, здається, людина потопає… Проте, хто має живу віру, знає, що Ісус бере її за руку, і каже: «Не бійся! Я з тобою! » І візьме нас за руку і тоді, коли нам треба буде відходити з цього світу. Тому на вірі в Ісуса Христа треба будувати основу свого життя.

На закінчення Святої Літургії владика Діонісій уділив кожному учаснику молитви архиєрейське благословення.

Інформація та світлина прес-служби УГКЦ в Італії із сайту www.chiesaucraina.it

This Post Has One Comment

  1. CLABA ICYCY XPECTY! CLABA YKPAIHA! DOM DIONISIO,DEUS E VIRGEM MARIA É ABENÇOE CRIANÇAS,JUVENTUDE E FAMÍLIA! MNOHAIA LITA!

Comments are closed.

Close Menu