АНОНС. Святкування празника святого священномученика Йосафата при василіянських церквах у Володимирі-Волинському та Києві

АНОНС. Святкування празника святого священномученика Йосафата при василіянських церквах у Володимирі-Волинському та Києві

Василіянська обитель Святого священномученика Йосафата у Володимирі-Волинському
Василіянська обитель Святого священномученика Йосафата у Володимирі-Волинському

Святкування празника святого священномученика Йосафата, Архиєпископа Полоцького, на його батьківщині у Володимирі-Волинському, у храмі василіянського монастиря, який носить ім’я Святого, по вул. Ковельській, 47, переноситься у цьому році на неділю 27 листопада.

Урочисті святкування розпочнуться напередодні, в суботу 26 листопада, Великою Вечірнею з Литією о 18 год.

Опісля буде відслужена Свята Літургія, молебен до святого Йосафата та відбудуться цілонічні молитовні чування у храмі, які проведе о. Порфирій Шумило, ЧСВВ, та спільнота «Товариства Доброї Смерті» з церкви Христа Царя при василіянському монастирі м. Івано-Франківська.

У неділю порядок богослужень такий:

7:30 – Божествення Літургія та Водосвяття
8:30 – Молебень до святого Йосафата
9:30 – Воскресна Утреня
11:00 – Урочиста Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолить Преосвященний владика Йосафат Говера, Екзарх Луцький, у співслужінні із священиками Екзархату та Василіянського Чину.

У храмі монастиря святого Василія Великого в Києві‎, в рамках відзначення Ювілею 400-ліття Василіянського Чину та 150-ліття від канонізації ‎святого ‎Йосафата, протягом трьох днів (у середу 23, у четвер 24 та у п’ятницю 25 листопада, в день літургійного вшанування цього святого), увечері, крім Божественної Літургії, буде служитися молебень до св. свящмуч. Йосафата з духовними науками про життєвий шлях подвижника, про подвиг мучеництва і його значення для єдності Церкви.

Порядок богослужень:

23 листопада (середа)
18.30 – Свята Літургія
Молебень до св. свящмуч. Йосафата. Духовна наука.

24 листопада (четвер)
17.30 – Велика Вечірня з Литією
18.30 – Свята Літургія
Молебень до св. свящмуч. Йосафата. Духовна наука.

25 листопада (п’ятниця)
8.00 – Святкова Утреня
9.00 – Свята Літургія
18.00 – Молебень до св. свящмуч. Йосафата
18.30 – Свята Літургія

Спільноти монастирів щиро запрошують до участі в цих богослуженнях.

 

Close Menu