АНОНС. Свята Літургія в соборі святого Петра у Римі на початок Ювілею 400-ліття Василіянського Чину

АНОНС. Свята Літургія в соборі святого Петра у Римі на початок Ювілею 400-ліття Василіянського Чину

dsc_0293Оцим повідомляємо, що Божественна Літургія при мощах святого священномученика Йосафата у соборі святого Петра в Римі відбудеться 11 листопада, у переддень літургійного вшанування святого Йосафата за григоріянським календарем.

Цією Святою Літургією, яку спільнота отців василіян у Римі відслужить разом з ректоратом та студентами Папської Української Колегії Святого Йосафата, розпочнеться урочисте відзначення Ювілею 400-ліття Василіянського Чину Святого Йосафата. Очолить Божественну Літургію Глава і Отець Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук).

Свята Літургія служитиметься при престолі святого Василія, у якому спочивають мощі святого Йосафата, з правого боку від головного престолу базиліки. Початок Літургії о 7:30, але вірним потрібно прийти хвилин на десять швидше. Вхід до собору святого Петра буде відчинений уже від год. 7:00, при цьому слід завчасу пройти контроль через металодетектори. Також від 7:00 буде відчинена захристія. Священикам, які бажають співслужити, потрібно взяти світлі ризи.

basilica-vaticana-altare-di-san-basilio_2

Close Menu