Анонс. Програма свята Благовіщення Пречистої Діви Марії у Боронявському та Підгорецькому монастирях

Анонс. Програма свята Благовіщення Пречистої Діви Марії у Боронявському та Підгорецькому монастирях

Вівторок, 2017-04-04    11:24:12 UTC+2    Анонси

Боронявський монастир ЧСВВ7 квітня 2017 року, у свято Благовіщення Пречистої Діви Марії за юліанським календарем, яке припадає цього року на останній день Чотиридесятниці, п’ятницю шостого тижня Посту, в кількох монастирях Василіянського Чину в Україні відбудуться відпустові святкування.

Зокрема, урочисто відзначатимуть це свято в Боронявському монастирі на Закарпатті (Провінція Святого Миколая) та в Підгорецькому монастирі на Львівщині (Провінція Найсвятішого Спасителя). Обидва монастирі відомі своїми чудотворними Богородичними іконами.

Отці василіяни Боронявської обителі (с. Бороняво Хустського району Закарпатської області) запрошують 6–7 квітня 2017 р. Б. на відпустові святкування празника Благовіщення Пречистої Діви Марії.

Програма святкувань

6 квітня (четвер) – Навечір’я празника

16.00 – Хресна дорога по Чернечій горі.
Посвячення води біля джерела.
20.00 – Велика Вечірня з Литією.
21.00 – Божественна Літургія.
22.00 – Нічні чування. (Молебень до Богородиці, Акафіст до Страстей Христових, Парастас за доброчинців і фундаторів монастиря)

7 квітня (п’ятниця) – Благовіщення Пречистої Діви Марії

7.00 – Божественна Літургія
9.00 – Святкова Утреня
10.00 – Акафіст до Пресвятої Богородиці
11.00 – Чин освячення престолу
Архиєрейська Божественна Літургія
Обхід Церкви з читанням святого Євангелія. Мирування

Підгірці ЧСВВОтці василіяни Підгорецької обителі (с. Підгірці Бродівського району Львівської області) запрошують 7 квітня 2017 р. Б. на відпустові святкування празника Благовіщення Пречистої Діви Марії і відзначення ювілею 400-ліття Василіянського Чину Святого Йосафата.

Програма святкувань

10:00 – Святкова Утреня
11:00 – Молебень до Пресвятої Богородиці
12:00 – Архиєрейська Свята Літургія

Божественну Літургію у церкві Підгорецького монастиря очолить Преосвященний владика Михаїл Колтун, єпарх Сокальсько-Жовківський, з ним співслужитимуть: Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні о. Йоан Школик, ЧСВВ, ректор Василіянського інституту в Брюховичах о. Пантелеймон Трофімов, ЧСВВ, вислужений Протоігумен Провінції і координатор ювілейних святкувань у Провінції о. Пантелеймон Саламаха,  ЧСВВ, протопресвітери Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ.

У святкових богослуженнях візьме участь хор студентів Василіянського інституту філософсько-богословських студій ім. Митрополита Йосифа Велямина Рутського у Львові-Брюховичах.

 

Close Menu