Анонс. Ключовим моментам історії Української Греко-Католицької Церкви присвячена ‎чергова програма «Відкрита Церква. Діалоги» 22 грудня на «Живому ТБ»‎

Анонс. Ключовим моментам історії Української Греко-Католицької Церкви присвячена ‎чергова програма «Відкрита Церква. Діалоги» 22 грудня на «Живому ТБ»‎

oleh-turiy«Відколи існує Греко-Католицька Церква в Україні? Як з’явилася назва УГКЦ? Чи справді Галичина є матірньою територією для УГКЦ? Яке значення для церковної історії має Берестейська унія 1596 р.? Як Церква зберегла українську ідентичність? Що допомогло греко-католикам пережити 40 років переслідувань? Чому патріарх Йосиф Сліпий боровся за патріархат для УГКЦ? » – на ці та інші запитання можна буде отримати відповіді під час прямого ефіру у програмі «Відкрита Церква. Діалоги» на «Живому ТБ».

Прямий ефір із запитаннями глядачів відбудеться в четвер, 22 грудня, о 16:00, на каналі «Відкрита Церква» в YouTube і каналі Медіаресурсу УГКЦ у Facebook.

Цього разу гостем програми буде відомий історик п. д-р Олег Турій, проректор із програмного розвитку Українського Католицького Університету, завідувач кафедри Церковної історії УКУ, який цікаво і доступно розповість про історію Української Греко-Католицької Церкви.

Приєднатися до інтерактивного спілкування про найцікавіші сторінки з історії рідної Церкви, які необхідно знати кожному вірному УГКЦ, дуже просто: свої запитання можна подати на сторінці «Живого ТБ» у Facebook або за адресою dialohy@gmail.com.

За даними Департаменту інформації УГКЦ

Відеозапис цієї програми можна переглянути тут.

Світлина з Інформаційного ресурсу УГКЦ

Close Menu