Понеділок, 2018-08-27    21:50:08 UTC+2    Новини

У неділю 12 серпня 2018 року ректор Василіянського інституту філософсько-богословських студій у Львові-Брюховичах о. Пантелеймон Трофімов, ЧСВВ, віце-ректор цього Інституту о. Єронім Грім, ЧСВВ, та деякі випускники і студенти цього Інституту побували у м. Новояворівську Яворівського р-ну на Львівщині, де два брати-редемптористи, цьогорічні випускники ВІФБС, склали Богові довічні обіти послуху, чистоти й убожества.

Подія відбулася у храмі святих апостолів Петра і Павла, душпастирське служіння в якому здійснюють отці-редемптористи, під час Божественної Літургії об 11 год., яку очолив, у співслужінні з іншими священиками, протоігумен Львівської Провінції Згромадження Редемптористів о. Андрій Рак, ЧНІ. Після малого входу Святої Літургії двоє братів-редемптористів, Сяргєй Ганчаров та Василь Чавага, урочисто склали Богові, на руки о. протоігумена Андрія, довічні обіти послуху, чистоти й убожества, додаючи, згідно із настановою засновника Згромадження Отців Редемптористів св. Альфонса Ліґуорі, ще один обіт – витривання до кінця у цьому Згромадженні.

Серед інших вітань на адресу братів, які склали довічну професію, слово мав ректор Василіянського інституту о. Пантелеймон Трофімов, ЧСВВ, який привітав співбратів у монашестві з цією важливою подією в їхньому житті та побажав їм, від імені цілої спільноти Василіянського інституту, витривалості і святості на шляху до Царства Божого.

А вже в наступну неділю, 19 серпня 2018 року, на свято Преображеня Господнього, брати Сяргей і Василь прийняли під час Святої Літургії у храмі святого Йосафата у Львові дияконські свячення з рук преосвященного владики Володимира Груци, ЧНІ.

Приєднуємося до вітань на адресу дияконів-редемптористів Сяргєя і Василя і бажаємо їм плідного служіння Богові і ближнім. Нехай Господь щедро обдаровує їх своїми благодатями, а Пресвята Богородиця охороняє під своїм покровом.

Інформація із сайтів vifbs.in.ua (повідомив бр. Яків Шумило, ЧСВВ),
та www.cssr.lviv.ua (повідомив бр. Святослав Вонс, ЧНІ)

Світлини: бр. Святослав Вонс, ЧНІ

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *