- OSBM - http://osbm.info -

У церкві святого Андрія у Львові три сестри василіянки склали довічні монаші обіти

Понеділок, 2018-08-13    23:30:42 UTC+2    Новини

[1]У суботу 11 серпня 2018 року в церкві св. Андрія у м. Львові (пл. Соборна, 3А), в якій парафіяльне служіння здійснюють отці василіяни, відбулася небуденна подія: довічні обіти сестер Чину Святого Василія Великого. Цього дня під час архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив, у співслужінні з численними священиками, преосвященний владика Василій Тучапець, ЧСВВ, екзарх Харківський УГКЦ, три сестри василіянки: с. Павла Костюренко, ЧСВВ, с. Міріам Стасюк, ЧСВВ, та с. Андрея Яциковська, ЧСВВ, – склали Богові, на руки владики Василія, довічні монаші обіти послуху, чистоти й убожества, обіцяючи перебувати протягом цілого життя в Чині Сестер Святого Василія Великого.

[2]Під час проповіді владика Василій вказав на зміст і значення обітів, які складають ті, що бажають присвятити все своє життя Богові, і заохотив сестер «шукати правду, свідчити правду, чинити правду». Архиєрей пригадав також сестер ЧСВВ з його рідного Яворова, зокрема те, як вони, кожна у свій спосіб, служили Господеві: хто працею з дітьми, хто молитвою, хто домашніми обов’язками.

У Святій Літургії взяли участь, крім чисельно зібраної спільноти сестер ЧСВВ, на чолі з настоятелькою Провінції Пресвятої Тройці м. Даниїлою Винник, родичі й друзі сестер, які складали обіти, та парафіяни храму святого Андрія.

Приєднуємося до вітань, які вже отримали сестри Павла, Міріам і Андрея! Нехай Господь і надалі провадить їх дорогами любові, добра і служіння та зміцнює їх у їхньому монашому покликанні! На многая літа!!!

Інформація та світлини із сайту ugcc.kharkiv.ua [3]
Авторка світлин: с. Лукія Мурашко, ЧСВВ