- OSBM - http://osbm.info -

У с. Дземброні відбулися «Веселі канікули» для дітей при участі спільноти місцевого василіянського монастиря

Понеділок, 2018-08-13    23:30:00 UTC+2    Новини

[1]Від понеділка до суботи 6-11 серпня 2018 року у с. Дземброня Верховинського району Івано-Франківської обл., Україна, відбулися «Веселі канікули з Богом» для дітей із місцевої громади. Цього року темою канікул була: «Секретний скарб святих». Учасники табору на прикладі святих вивчали чесноти, які ведуть до святості. Це чистота серця, радість, любов, відповідальність, жертовність та витривалість. Діти також мали можливість реально глянути на свою щоденність і навчитися, як правильно слід поводитись у своєму житті, щоб вирости справжніми і відповідальними християнинами.

Проводити щорічно ці «Веселі канікули» у селі Дземброня, які відбуваються під проводом сестер салезіянок, дівчат — аніматорів зі Львова та під пильним оком отців василіян Дзембронського монастиря Преображення Господнього, вже стало доброю традицією. Цей літній табір не тільки гуртує дітей, але є можливістю поглиблення їхніх знань, практичних вмінь та защеплення принципів християнського виховання.

[2]Тож організатори й учасники цього літнього дитячого табору сердечно дякують усім добродіям, які долучилися до цього боговгодного діла. Зокрема, дякують за намет і подарунки для дітей, про які подбали сестри салезіянки, організувавши ярмарки, на яких продавали вироби ручної роботи: свої, дітей та молоді.

Сердечна подяка всім добродіям, які допомогли створити максимально можливі комфортні умови для проведення табору. Нехай Господь обдаровує всіх своїми ласками!

[3]Попри все добре, є й недоліки, бо не все вдалося полагодити власними силами. Вже роками організатори літнього табору просять місцеву владу провести капітальний ремонт будинку сільського клубу, в якому проводяться «Веселі канікули з Богом». Надіємось, що їх нарешті почують і подбають про дітей, адже вони – наше майбутнє.

Швидко і непомітно пролетіли ці шість днів «Веселих канікул», але залишать за собою незабутні враження. Із щасливих облич дітей в останній день табору було видно, що для них ці дні були справжнім святом.

[4]«Веселі канікули з Богом» закінчились заключним концертом, який пройшов на високому рівні, адже діти мають великий потенціал. Вони порадували батьків своїми талантами: гарними танцями, чарівними співами.

Однак, великим розчаруванням була відсутність представників місцевої влади, яких запрошували на заключний концерт. Жодного разу за всі роки проведення веселих канікул влада не поцікавилася тим, що відбувається тут.

Батьки дітей, дякуючи на закінчення організаторам за проведений літній табір, казали, що і вони з нетерпінням очікують «Веселих канікул з Богом». І поділилися своїми спостереженнями про те, що їхні діти є міцно запалені любов’ю до Бога, яка торкає і їх, батьків.

За матеріалами із сторінки у фейсбуці [5] о. Тимотея Феша,  настоятеля монастиря у Дземброні