Субота, 2018-06-30    16:29:00 UTC+2    Новини

Серед різних важливих ділянок праці отців василіян є місійно-реколекційна: провід парафіяльних місій та реколекцій, а також духовних вправ для різних станів у Церкві, серед яких важливе місце займають реколекції для богопосвячених осіб, священиків та семінаристів. Нещодавно два ієромонахи Провінції Святого Миколая в Україні були провідниками реколекцій, один – для отців василіян у США, а другий – для сестер василіянок в Україні.

Провінційний економ і секретар Провінції Святого Миколая в Україні, о. Франціск Онисько, ЧСВВ, який перебуває з візитом у Сполучених Штатах Америки, був провідником першої тури цьогорічних річних реколекцій, які відбулися у Глен-Кові, штат Нью-Йорк, у днях від 18 до 23 червня 2018 року. Ці реколекції попередили в часі щорічну прощу до цього монастиря, яка відбулася у неділю 24 червня.

У той самий час адміністратор парафії при церкві Малоберезнянського василіянського монастиря о. Лука Буняк, ЧСВВ, був провідником річних духовних вправ для сестер Чину Святого Василія Великого у мальовничому закарпатському с. Синяк, що поблизу Мукачева. Місце проведення − реколекційний будинок, що діє при парафії Хреста Господнього, Мукачівської дієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні.

Участь у реколекціях взяли 25 сестер василіянок із монастирів у Львові, Івано-Франківську, Полтаві, Ужгороді, Мукачеві, Хусті, Перечині, Корчині, Берегах та з інших спільнот. Упродовж тижня, з 18 по 24 червня цього року, сестри перебували на спільній та особистій молитві, роздумах про Божі справи, згідно з темами, які запропонував о. провідник.

З певністю, час реколекцій був як для отців і сестер, які брали в них участь, так і для самих отців провідників, нагодою поглиблення єдності з Богом, духовного збагачення та відновлення у ще більш ревному служінні Богові, Церкві та своєму народові.

Інформація та світлини із сайту osbm.org.ua

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *