Субота, 2018-06-30    12:28:30 UTC+2    Новини

У неділю 24 червня 2018 року відбулася проща до монастиря святого Йосафата у місцевості Глен-Ков, штат Нью-Йорк, США. Участь у цьогорічній прощі взяли вірні з різних парафій Стемфордської єпархії та Філадельфійської архиєпархії, які приєднались у спільній молитві до місцевої монашої спільноти.

Святкування у цей день розпочалося архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив високопреосвященний владика Стефан Сорока, архиєпископ-емерит Філадельфійський. З ним співслужили: преосвященний владика Василь Лостен, єпископ-емерит Стемфордський, високопреподобний о. Василь Салковський, ЧСВВ, протоігумен василіянської Провінції Успіння Пресвятої Богородиці в США, та преподобний диякон Методій Сорока, ЧСВВ.

Паломники мали нагоду приступити до святої Тайни Сповіді, яку уділяли отці василіяни з різних монастирів та парафіяльні священики, що прибули на прощу разом із вірними.

Після закінчення Святої Літургії учасники прощі мали деякий час на перепочинок, спілкування і на обід, під час якого смакували традиційними українськими стравами.

О 15:00 год. відбулася Хресна дорога, яка закінчилася в монастирській каплиці, а наприкінці вірні отримали благословення для осягнення повного відпусту, помолившись у наміренні Святішого Отця Папи Франциска.

Це вже третій рік підряд проща до монастиря святого Йосафата у Глен-Кові відбувається в четверту неділю червня. Раніше ця відпустова проща, започаткована в 1965 році та присвячена вшануванню Пресвятого Серця Христового, відбувалася в першу неділю червня.

Сам монастир у Глен-Кові, заснований у 1944 році, є осідком новіціату Провінції Успіння Пресвятої Богородиці в США.

Інформацію та світлини подав о. Євген Хомин, ЧСВВ, ігумен монастиря святого Йосафата і магістр новіціату

Більше світлин див. за цим посиланням

Див. також репортаж про цю прощу на сайті osbm.org.ua

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *