Субота, 2018-06-09    22:54:00 UTC+2    Новини

Гошівський василіянський монастир Преображення Господа нашого Ісуса Христа, церкву якого на Ясній горі видно здалека подорожньому, що їде автошляхом з м. Долини до Гошева, радо приймає паломників, які з усіх усюд приїжджають або приходять сюди.

Головним святом у цьому монастирі є свято на честь чудотворної Гошівської ікони Пресвятої Богородиці, копія якої знаходиться тут, – його щороку відзначають 5 серпня. Але і кожної неділі, особливо в теплу пору року, а також на храмове свято Преображення Господнього та всі Богородичні свята на території монастиря многолюдно.

Монастир на Ясній горі відкритий для паломників і випадкових туристів і в будні дні.

Велопроща зі Львова до Гошева

У п’ятницю 1 червня 2018 року здійснили велопрощу до Гошівського монастиря студенти — прихожани студентського храму блаженного священномученика Олексія Зарицького, що по вул. Лукаша, 3а, у м. Львові. У перший день літа паломники подолали 46 кілометрів, 25 з яких горами.

Ясна гора зустріла велопаломників яскравим сонечком і миротворчим теплом. Після нелегкої дороги молодь з капеланами помолилася вечірню і прогулялася територією василіянського монастиря Преображення Господнього. Прочани молилися в наміренях за припинення війни в Україні та за добрий вибір нашого народу своїх провідників під час наступних виборів. Наступного дня прочани вирушили на велосипедах до м. Львова.

То були благословенні вихідні! Проща була організована за сприянням Центру студентського капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ. Очолили прощу студентський капелан о. Ігор Хомічак та військовий капелан о. Всеволод Семененко.

За інформацією із сайтів osbm-hoshiv.in.ua та kapelanstvo.info

Ювілейна проща з Нижніх Гаїв до Гошева

Двадцять п’яту ювілейну прощу на Ясну гору здійснили парафіяни храму Параскеви Тарновської що в селі Нижні Гаї Лішнянського деканату Самбірсько-Дрогобицької єпархії (Старосамбірський район Львівської обл.). Разом із своїм парохом отцем Анатолієм Полянком прочани вже традиційно кожного року долають цей шлях, щоб подякувати Богові за всі отримані ласки за заступництвом Пречистої Діви Марії. Дуже важливо, що цей молитовний шлях долають одночасно три покоління: люди старшого віку, їхні діти та внуки. Такий зв’язок поколінь допомагає передавати віру в нашого Господа Ісуса Христа.

Прочани молилися на Святій Літургії разом із своїм парохом о. Анатолієм та о. Дам’яном Кастраном, ЧСВВ. Після Святої Літургії та молебня до Пресвятого Серця Христового о. Дам’ян уділив прочанам Апостольське благословення з нагоди їх прощі та окропив всіх свяченою водою. Також прочани планують встановити пам’ятний хрест з нагоди їхньої ювілейної прощі.

Інформація і світлини із сайту osbm-hoshiv.in.ua

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *