Субота, 2018-06-02    15:20:40 UTC+2    Анонси

У суботу й неділю 16-17 червня 2018 року в церкві Пресвятого Серця Христового при Жовківському василіянському монастирі відбудеться святкування храмового празника та Всеукраїнський з’їзд спільнот релігійного товариства «Апостольство молитви».

Як звичайно перед цим празником, у храмі відбудуться триденні реколекції, які розпочнуться у четвер 14 червня Святою Літургією о 19:00 год. (духовні науки виголошуватимуться на кожній Святій Літургії, починаючи від четверга ввечері – до суботи).

З’їзд спільнот «Апостольства молитви» розпочнеться в суботу 16 червня. О 12:00 год. на подвір’ї монастиря, перед церквою (вул. Василіянська, 4), відбудеться реєстрація спільнот, які прибудуть з різних місцевостей України. Опісля, о 16:00 год., у Жовківському районному будинку культури «Просвіта» (вул. Львівська, 37, зупинка транспорту – РБК «Просвіта») відбудеться практична конференція й урочиста частина для членів та членкинь «Апостольства молитви», а ввечері о 19:30 год. в церкві Пресвятого Серця Христового буде служитися Свята Літургія з духовною наукою та о 21:00 год. – Вечірня з Литією празника, а о 22:30 год. процесія зі свічками вирушить із храму до фігури Пресвятої Богородиці на Вічевій площі, де буде співана вервиця і молитва посвяти України під опіку Пресвятої Богородиці.

Під час Святої Літургії, яка розпочнеться опівночі, відбудеться прийняття нових членів до релігійного товариства «Апостольство молитви», а після молебню до Христа Чоловіколюбця та перекуски на подвір’ї біля храму продовжиться всенічне молитовне чування у храмі, яке завершиться о 6:00 год. молебнем до Пресвятої Богородиці та освяченням води.

О 9:00 год. в монастирському храмі відбудеться святкова Утреня, після чого всі процесійно вирушать на Вічеву площу, де об 11:00 год. відбудеться архиєрейська Свята Літургія та віднова посвяти Пресвятому Христовому Серцю.

Під час святкування буде можливість приступити до святих Тайн Покаяння та Євхаристії, а також отримати повний відпуст.

Тож чернеча спільнота Жовківського монастиря і парафіяльна громада церкви Пресвятого Серця Христового сердечно запрошують усіх, а особливо членів та членкинь «Апостольства молитви», взяти участь у цьому святі.

Адреса монастиря: Львівська обл., м. Жовква, вул. Василіянська 4, храм Пресвятого Серця Христового, монастир Отців Василіян Різдва Христового.

Зі Львова їхати від автостанції Північна (АС-2) до автостанції м. Жовкви.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *