П’ятниця, 2018-06-01    14:43:22 UTC+2    Новини

Василіянські монастирі в Україні: Крехівський монастир святого Миколая та Малоберезнянський монастир святого Миколая – запрошують юнаків віком від 15-ти років на щорічну Молитовну зустріч. І в Крехівському, і в Малоберезнянському монастирях ці зустрічі відбудуться незалежно, в той самий час: 19-22 липня 2018 року.

Метою Молитовної зустрічі є допомога учасникам у розпізнаванні їхнього покликання у житті, а також ознайомлення з чернечим життям у василіянських монастирях, спільне перебування і молитва, зустрічі з цікавими людьми і змістовне та корисне проведення часу.

Нижче подаємо оголошення про ці зустрічі в обидвох згаданих монастирях.

Оголошення про Молитовну зустріч у Крехівському монастирі

19-22 липня 2018 року у Крехівському монастирі пройде щорічна Молитовна зустріч для хлопців віком від 15 по 25 років. Тема зустрічі: «Бог покликав нас звіщати Євангелію» (Ді. 16,10).

Дана подія дає змогу учасникам відкрити орієнтири у розпізнанні власного покликання та познайомитись із життям богопосвячених осіб.

Тим, хто бажає взяти участь у зустрічі в Крехові, потрібно зареєструватися за тел. 068-626-64-31 (о. Андрей) до 10 липня. Кількість місць обмежена.

Із собою необхідно мати: Святе Письмо, молитовник, вервицю, а також засоби особистої гігієни. Нічліг і харчування буде забезпечено. Вартість участі – добровільна пожертва.

Адреса, за якою відбудеться Молитовна зустріч: Крехівський монастир святого Миколая Отців Василіян, с. Крехів, Жовківський район, Львівська область.

Див. також оголошення на сайті osbm.in.ua

Оголошення про Молитовну зустріч у Малоберезнянському монастирі

19-22 липня 2018 року при Малоберезнянському монастирі Отців Василіян проводитиметься Молитовна зустріч для хлопців.

Отці Василіяни щиро запрошують усіх бажаючих хлопців долучитися до участі в зустрічі, щоб разом помолитися за нові покликання до священичого та монашого стану, а також глибше пізнати власне покликання.

Із собою потрібно взяти вервицю і засоби особистої гігієни. Нічліг і харчування буде забезпечено і є безкоштовними.

Умовою участі в Молитовній зустрічі у Малому Березному є завчасне повідомлення про приїзд за тел. 096 694 84 90 або 099 067 89 53 (о. Еміліян, ЧСВВ).

Адреса монастиря: вул. Центральна 156, с. Малий Березний Великоберезнянського р-ну Закарпатської обл.

Див. також оголошення на сайті osbm.org.ua

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *