Субота, 2018-04-28    18:19:24 UTC+2    Новини

У Велику суботу за юліанським календарем, 7 квітня 2018 року, в Боронявському монастирі Отців Василіян (с. Боронява Хустського р-ну Закарпатської обл., Україна) відбулися урочисті богослуження з нагоди відзначення відпустового празника Благовіщення Пречистої Діви Марії.

Святкову Божественну Літургію, під спів Хустського греко-католицького хору, очолив протоігумен Провінції Святого Миколая о. Андрій Белеканич, ЧСВВ, з ним співслужили настоятель Боронявського монастиря о. Тарас Іванина, ЧСВВ, та о. Юрій Бровдій із Святопокровської парафії с. Боржавське Виноградівського р-ну Закарпатської обл.

Під час Служби Божої о. протоігумен виголосив проповідь, у якій представив значення події Благовіщення в історії спасіння, а також звернув увагу на поставу Матері Ісуса в різних подіях її життя, наголошуючи, що вона безнастанно довіряла Господу Богу. Коли роздумуємо про наше життя, бачимо, як Бог піклується кожним із нас. І навіть людське терпіння, яке нам важко сприйняти і зрозуміти, має свою роль у дорозі людини до Бога. На закінчення проповідник заохотив вірних звертатися у молитві до Пречистої Діви Марії, щоб вона навчила їх того довір’я до Господа, в якому сказала йому «так», даючи згоду на те, щоб Бог здійснив при її участі та з її допомогою свій задум спасіння людства.

Перед і під час Святої Літургії близько десяти священиків уділяли вірним святу Тайну Покаяння, а деякі з них допомогли роздавати святе Причастя численним учасникам спільної молитви.

По завершенні Святої Літургії священики і вірні вшанували виставлену Плащаницю.

Опісля були виголошені многоліття, подячні промови, а на закінчення відбулося мирування.

Використано інформацію та світлини із сайту osbm.org.ua

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *