Понеділок, 2018-03-05    17:30:48 UTC+1    Новини

У днях від 18 до 23 лютого 2018 року в Малоберезнянському монастирі, осідку протоігумена Провінції Святого Миколая в Україні, відбулися річні реколекції для ченців цієї Провінції, участь у яких взяли також деякі василіяни з Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні.

Протягом року при василіянських монастирях організовується кілька турів п’ятиденних реколекцій для ченців, щоб кожний у найбільш зручний для себе час взяв у них участь із користю для свого духовного життя. Вже традиційно річні реколекції у Провінції Святого Миколая проводяться в перший тиждень Великого посту і в них беруть участь представники обидвох Провінцій Василіянського Чину в Україні. Цього року провідником цих духовних вправ був о. Йоан Школик ЧСВВ, протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні.

Одночасно з чернечими духовними вправами відбулися і парафіяльні реколекції у парафії при монастирській церкві святого Миколая. Розпочалися вони в неділю 18 лютого. Під час Святої Літургії о. Йоан виголосив вступну науку, подавши короткий огляд тем, які будуть предметом роздумів і молитви протягом тижня. Після Служби Божої у храмі відбувся Чин прощення перед початком Великого посту.

Завершились парафіяльні реколекції у п’ятницю 23 лютого. Цього дня парафіяни зібралися на Хресну дорогу, після якої була відслужена Літургія напередосвячених дарів, яку очолив адміністратор парафії о. Лука Буняк, ЧСВВ. Після Літургії о. Йоан виголосив завершальну реколекційну науку, присвячену святій Тайні Покаяння. На закінчення він уділив учасникам реколекцій Апостольське благословення з повним Відпустом.

Наймолодші парафіяни подякували о. Йоану за проведені духовні вправи своїм віршованим виступом та многоліттям, після чого окрему подяку провідникові реколекцій склав о. Лука. Долучаючить до заклику Святішого Отця Франциска, який оголосив 23 лютого Днем молитви і посту за мир, парафіяни із священнослужителями спільно помолилися у цьому наміренні, після чого о. Йоан окропив усіх свяченою водою.

За повідомленнями із сайтів osbm.org.ua та osbm.in.ua
Світлини із сайту osbm.org.ua

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *