Понеділок, 2018-02-19    11:53:27 UTC+1    Новини

У четвер 15 лютого 2018 року в монастирі Сестер Чину Святого Василія Великого у м. Мукачеві була відслужена архиєрейська Божественна Літургія з нагоди храмового празника Стрітення Господнього, яку очолив єпископ-помічник Мукачівської греко-католицької єпархії преосвященний Кир Ніл (Лущак), ЧБМ.

З ним співслужили: протоігумен Провінції Святого Миколая в Україні о. Андрій Белеканич, ЧСВВ, настоятель Мукачівського монастиря о. Веніамин Довганич, ЧСВВ, настоятель Боронявського монастиря о. Тарас Іванина, ЧСВВ, вислужений протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні о. Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ, з Кам’янець-Подільського монастиря, о. Еммануїл Хмара, ЧСВВ, з Імстичівського монастиря, а також о. Йосиф Ловска, декан Мукачівський, та інші єпархіяльні священики і диякон.

Намісник Малоберезнянського монастиря о. Михайло Станко, ЧСВВ, під час Святої Літургії уділяв вірним святу Тайну Покаяння.

Участь у Літургії взяли сестри василіянки з різних монастирів Закарпаття та з м. Івано-Франківська, а також сестри Згромадження Служебниць Непорочної Діви Марії і вірні-миряни.

Літургійним співом прикрасив богослуження хор «Базілеус», що діє при храмі василіянського монастиря в Мукачеві.

Під час Літургії владика Ніл виголосив святкову проповідь з нагоди празника Стрітення Господнього, у якій також зосередив увагу присутніх у храмі на змісті Дня богопосвяченого життя, який відзначається у це свято.

Після молитви за Україну, многоліття та подячних промов, які виголосили настоятель василіянського монастиря у Мукачеві о. Веніамин Довганич та настоятелька Івано-Франківського монастиря і провінційна дорадниця с. Ірина Пагулич, ЧСВВ, відбулося посвячення свічок, мирування і окроплення свяченою водою.

Інформація і світлини із сайту osbm.org.ua

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *