Вівторок, 2018-01-23    15:17:36 UTC+1    Анонси

Всеукраїнська проща монашества Української Греко-Католицької Церкви з нагоди відзначення на свято Господнього Стрітення 2018 року Дня богопосвячених осіб відбудеться до м. Чернівців. Проща до Чернівецької святині Божої Матері відбудеться з ініціативи Патріаршої комісії УГКЦ у справах монашества, за погодженням та з благословення правлячого єпископа Чернівецької єпархії УГКЦ преосвященного владики Йосафата Мощича.

Всеукраїнська проща монашества до катедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці у м. Чернівцях відбудеться в суботу 10 лютого 2018 року Божого і розпочнеться о 10:30 год. архиєрейською Божественною Літургією в цьому соборі.

Обираючи місце спільного паломництва, організатори прощі мали на меті, серед іншого, підтримати новостворену Чернівецьку єпархію та засвідчити єдність ієрархії, священнослужителів, богопосвячених осіб та вірних УГКЦ з усіх без винятку куточків України. Серед інших молитовних намірів цієї прощі буде прохання до Бога про ласку нових покликань до богопосвяченого життя та священства. Зокрема, ченці й черниці будуть спільно молитися до Господа, за посередництвом Пресвятої Богородиці, зображеної на чудотворній Чернівецькій іконі «Надії Безнадійним», про добрі та ревні покликання до монашого і священичого стану в Чернівецькій єпархії.

Темою цьогорічної прощі монашества є слова з Апостольських Діянь: «І росло слово Боже та множилось число учнів...» (Дії 6,7).

Також у програмі Всеукраїнського з’їзду богопосвячених осіб 2018 року передбачена науково-практична конференція, яку приготує Український католицький університет спільно з кафедрою культурології, релігієзнавства та теології Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича.

Порядок Всеукраїнської прощі монашества УГКЦ
10 лютого 2018 року Божого

10:30 – Архиєрейська Божественна Літургія
Молитва перед Чернівецькою чудотворною іконою Пресвятої Богородиці

12:00 – Хресний хід вулицями міста

13:15 – Спільна трапеза

14:15 – Науково-практична конференція (Зал органної музики – Вірменський храм)
Мистецька сторінка. Екскурсії містом

16:30 – Завершення програми прощі

Управління Чернівецької єпархії УГКЦ запрошує на прощу Чернівців богоспосвячених осіб, а також і всіх вірних, особливо тих, які відчувають у своєму серці бажання більш горливого християнського життя або покликання до чернечого життя чи священства.

За повідомленням Прес-служби Чернівецької єпархії
із сайту єпархії www.ugcc.cv.ua

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *