Вівторок, 2018-01-16    17:56:42 UTC+1    Новини

У неділю 14 січня 2018 року в Луцькому монастирі святого Василія Великого отці василіяни та парафіяни монастирського храму відсвяткували храмовий празник. Готувалися до цієї події участю у реколекціях, які в попередні дні виголошував о. Йосиф Будай, ЧСВВ.

У сам день свята, 14 січня, урочисту Святу Літургію об 11:00 год. очолив владика Йосафат Говера, екзарх Луцький УГКЦ, у співслужінні з владикою Віталієм Скоморовським, єпископом Луцької дієцезії РКЦ, настоятелем монастиря святого Василія Великого та парохом однойменної парафії о. Терентієм Цапчуком, ЧСВВ, отцями василіянами з монастирів у Луцьку, Володимирі-Волинському й Жовкві та єпархіальним духовенством з усієї Волині.

Під час Божественної Літургії відбулася ще одна урочиста подія – ієрейські свячення диякона Мирона Духа, яких уділив йому преосвященний владика Йосафат Говера, екзарх Луцький.

Святий Василій Великий об’єднав цього дня духовенство й вірних у подячній молитві Богові за дар монашого життя, за Його невичерпне Милосердя та щедрі дари для Церкви й українського народу, а також у проханнях про мир і братерство в Україні й у світі. Під час Літургії священики разом із прихожанами молились, складаючи подяку Богові за дар монашого покликання, за дари для Церкви й народу, та прохаючи миру і братерства у світі, а також чисельно приступили до святих Тайн Сповіді й Пресвятої Євхаристії.

На завершення Літургії з вітальним словом до присутніх звернулися представники духовенства усієї Волині, а також віряни храму. Потім нововисвячений ієрей Мирон уділив своє перше благословення.

Приєднуємося до вітань, які линули цього дня на адресу архиєреїв та інших священнослужителів, парафіяльної спільноти, а також бажаємо нововисвяченому отцю Мирону Божого благословення у священичому служінні, опіки й заступництва Пречистої Діви Марії, Матері найвищого архиєрея Ісуса Христа, який є зразком життя для всіх своїх учнів, а особливо тих, які отримали дар священства!

За інформацією із сайту osbm.lutsk.ua
Світлини з цього ж сайту. Автор: Іван Максимюк

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *