Вівторок, 2018-01-16    9:30:08 UTC+1    Новини

У суботу 13 січня 2018 року у Прокатедральному соборі Святої Софії у Римі відбулася урочиста Велика вечірня з литією свята Обрізання Господа нашого Ісуса Христа і святого Василія Великого. Її очолив преосвященний владика Діонісій Ляхович, апостольський візитатор для українців в Італії у співслужінні з ректором собору, головою Товариства «Свята Софія» протоієреєм Марком Семегеном.

Участь у богослуженні взяли численні священики, сестри-монахині, працівники товариства «Свята Софія» та інші запрошені гості. Вечірню молитву своїм співом прикрасили четверо семінаристів Дрогобицької духовної семінарії: Ігор Котенко, Роман Крайчик, Михайло Карпінець та Володимир Литвин, – які разом із префектом цієї семінарії о. Василем Вербіцьким відвідують з колядою українські громади Італії.

У цій молитві взяли участь також ієромонахи-василіяни: представники спільноти монастиря Головної управи Василіянського Чину Святого Йосафата в Римі головний радник о. Діонисій Заведюк, головний економ о. Маврикій Попадюк та голова української служби Секретаріату для комунікації Святого Престолу о. Тимотей Коцур, а також віце-ректор Папської української колегії святого Йосафата о. Теодосій Грень та духовник студентів цієї колегії о. Роберт Лисейко.

По закінченні Вечірні о. Марко Семеген, ректор Прокатедрального собору Святої Софії у Римі, голова товариства «Свята Софія», привітав учасників молитви зі святами, подякував за співпрацю та дружбу.

Після цього о. Марко та віце-ректор собору о. Андрій Солецький, від імені всіх працівників, жителів будинку при соборі Святої Софії та всіх гостей, привітали з днем Покровителя спільноту сестер Чину святого Василія Великого, які проживають та виконують служіння в цьому домі. Отець Марко подякував сестрам за їхню невтомну працю та побажав їм Божого благословення та багато сили – як фізичної, так і внутрішньої духовної – у подальшому служінні.

На завершення спільної молитви відбулося святкове мирування, а також, уже традиційно, відбулося розділення різдвяної просфори для всіх присутніх.

За інформацією Прес-служби Товариства «Свята Софія»
Світлини із сторінки Прокатедрального собору Святої Софії у фейсбуці

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *