Субота, 2017-12-30    17:19:11 UTC+1    Новини

У середу 27 грудня 2017 року в управлінні Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ преосвященний владика Михайло Колтун, правлячий єпископ цієї єпархії, та голова єпархіальної комісії у справах монашества о. Ярослав Малиш провели робочу зустріч з настоятелями монаших спільнот, які здійснюють своє служіння на теренах єпархії.

У ході зустрічі було обговорено низку актуальних питань щодо співпраці єпархіального управління зі спільнотами богопосвяченого життя.

Настоятелі мали нагоду поділилися досвідом життя та служіння спільнот, яке найбільше полягає в катехизації дітей, у провадженні домів-сиротинців та захоронок, виконанні праці у храмах.

Владика Михайло привітав зібраних на зустрічі представників чернечих спільнот із Різдвом Христовим та Новим роком, а через них передав вітання спільнотам чернечих Чинів і Згромаджень, які знаходяться на території Сокальсько-Жовківської єпархії, вказуючи на особливість спільнотного життя для служіння один одному у взаємній любові.

На завершення зустрічі правлячий архиєрей висловив вдячність монашим спільнотам за жертовне служіння серед Божого люду в Богом повіреній йому єпархії та всім присутнім настоятелям і настоятелькам чернечих спільнот, які діють на в її межах, подарував «різдвяну свічку».

 

За інформацією Прес-служби Сокальсько-Жовківської єпархії
із сайту www.sokaleparchy.org.ua

Довідка редакції

На території Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ діють чотири василіянські монастирі: Крехівський, Жовківський, Кристинопільський та Підгорецький.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *