Середа, 2017-12-27    15:45:52 UTC+1    Новини

У днях 21, 22 і 24 грудня в українській парафії свв. Сергія і Вакха проходили передріздвяні реколекції, які проповідував ієромонах Діонисій Заведюк, ЧСВВ.

У своїх духовних науках о. Діонисій закликав вірян застановитися над присутністю Бога в їхньому житті, роздумати, як Господь діє в різноманітних обставинах людського буття. В різних ситуаціях Бог виявляє до людини свою любов, дбайливість і опіку. Проповідник наголосив, що людина краще може зрозуміти дію Бога в своєму житті, коли з увагою вдивляється в життя праведників Старого і Нового Завітів, а також численних святих Христової Церкви.

У свято Зачаття Пресвятої Богородиці св. Анною реколектант власне поставив у приклад дію Бога у житті праведних Йоакима і Анни. У важких часах випробування бездітністю Йоаким і Анна вибрали поставу цілковитої довіри Богові і Господь благословив їхню довіру великим даром – зачаттям Пресвятої Богородиці, Матері Спасителя.

Ієромонах заохотив слухачів до роздумів також над життям Пресвятої Богородиці, щоб саме в Її особі побачити, як Бог діє в житті конкретної людини. Духовна краса Пресвятої Богородиці проявляється в Її згоді з Божою волею, в Її убогості та відданні себе Божому Промислу.

Ведучи християнське життя згідно з Божими Заповідями, ми даємо Богові можливість бути близько нас і даємо Йому простір дії в нашому житті, – наголосив священик.

Після завершення духовних вправ настоятель храму свв. Сергія і Вакха, протоієрей Іван Кулик, подякував преподобному ієромонаху Діонисію за глибокі і змістовні роздуми та за духовне приготування парафіяльної спільноти до світлого празника Різдва Христового, бажаючи реколектанту щедрого Господнього благословення в монашому подвизі і священичому служінні.

Інформація і світлина із сайту www.ukr-parafia-roma.it

Аудіозапис духовних вправ можна прослухати на сторінці парафії свв. Сергія і Вакха на сайті www.youtube.com:

Перша реколекційн наука, під час Святої Літургії о 16:30 у четвер 21 грудня
Друга реколекційна наука, під час Святої Літургії о 14:30 у п’ятницю 22 грудня
Третя реколекційна наука, під час Святої Літургії о 18:00 у п’ятницю 22 грудня
Четверта реколекційна наука,  під час Святої Літургії о 9:30 у неділю 24 грудня

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *