Четвер, 2017-12-07    10:32:37 UTC+1    Новини

У суботу 2 грудня 2017 року дві вікових команди (молодша – 10-13 років, старша – 14-17 років) Недільної школи храму святого Василія Великого м. Луцька, що при однойменному василіянському монастирі, представляли Луцький екзархат УГКЦ під час проведення всеукраїнського рівня інтелектуальної гри «Що? Де? Коли? ». Супроводжував і вболівав за команду о. Августин Запоточний, ЧСВВ.

Інтелектуальна гра мала тему «Чеснота чи гріх? » і була присвячена цьогорічному відзначенню 150-річчя від канонізації св. Йосафата Кунцевича та 125-річчя від дня народження ісповідника віри кардинала Йосифа Сліпого.

Метою цьогорічної гри, яка відбувалася в три етапи-рівні: деканальний, єпархіальний та всеукраїнський – стало ознайомлення учнів із катехизмовим вченням про головні гріхи й протилежні їм чесноти і про важливість чеснот у християнському житті на прикладі св. Йосафата та Йосифа Сліпого. Подія відбулася у Львові, в Центрі митрополита Андрея Шептицького УКУ (вул. Козельницька, 2а).

День проведення всеукраїнського рівня гри «Що? Де? Коли? », у суботу 2 грудня, розпочався спільною Божественною Літургією, яку очолив голова Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ о. Андрій Стадницький у співслужінні з численними священиками з різних куточків України. Згодом відбулося жеребкування.

Гра відбувалася окремо для різних вікових категорій: о 12 год. відбулося змагання молодших команд, а о 15 год. – старших. Після цього відбулося нагородження переможців та учасників в обидвох вікових категоріях та завершення гри.

Організатори змагань створили дуже доброзичливу атмосферу для дітей та молоді й нагородили усіх учасників дипломами і призами, а також провели для них, у вільний від змагань час, екскурсію у Центрі митрополита Андрея Шептицького УКУ та частували смачними сніданками й обідами.

За інформацією сайтів osbm.in.ua та osbm.lutsk.ua
Світлини із сайту osbm.lutsk.ua 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *