Середа, 2017-10-04    15:13:11 UTC+2    Новини

У днях 26-27 вересня 2017 року в Боронявському монастирі Отців Василіян відбулися відпустові святкування празника Воздвиження Чесного Хреста Господнього.

У вівторок 26 вересня о 18:00 год. в монастирському храмі відслужили Велику Вечірню з Литією, а о 20:00 год. – Святу Літургію.

Божественну Літургію у сам день празника, середу 27 вересня, очолив протоігумен Згромадження Воплоченого Слова о. Теодор Мацапула. З ним співслужили: настоятель Боронявського монастиря о. Тарас Іванина, ЧСВВ, настоятель Імстичівського монастиря о. Павло Кречун, ЧСВВ, намісник Малоберезнянського монастиря о. Михаїл Станко, ЧСВВ, декани і священики Мукачівської греко-католицької єпархії.

У святкових богослуженнях взяли також участь о. Никанор Ситар, ЧСВВ, та брати-студенти Василіянського інституту філософсько-богословських студій ім. митр. Йосифа Велямина Рутського у Львові-Брюховичах.

Після закінчення Святої Літургії відбувся процесійний обхід навколо храму та читання Євангелія на чотирьох його сторонах, а потім – окроплення учасників спільної молитви свяченою водою та мирування.

Інформація і світлини із сайту osbm.org.ua

*   *   *

Відпустові богослуження 27 вересня відбулися і в деяких василіянських монастирях Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні: Бучацькому, Лаврівському та Добромильському.

А в катедральному соборі Возвиження Чесного Хреста Господнього Мукачівської греко-католицької єпархії єпископ Кир Мілан Шашік, СМ, відслужив Божественну Літургію з нагоди храмового празника, у співслужінні з численними священнослужителями цієї єпархії. У цьому святковому богослуженні взяв участь також протоігумен василіянської Провінції Святого Миколая в Україні о. Андрій Белеканич, ЧСВВ.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *