Вівторок, 2017-09-12    14:16:51 UTC+2    Новини

У суботу 9 вересня 2017 року парафіяни з парафії Успення Пресвятої Богородиці, що при обителі Отців Василіян у Варшаві, спільними зусиллями організували паломництво до м.  Ченстохови, де знаходиться центральна святиня Польщі, Ченстоховська чудотворної ікона Пресвятої Богородиці. Як відомо, ця ікона була перенесена до Ченстохови з українських земель, із міста Белз, що на Львівщині.

Одноденне паломництво до цього святого місця супроводжувалося молінням перед чудотворною іконою та пережитям Хресної дороги Христа Господа. Промоторами паломництва були ієромонах Петро Кушка, ЧСВВ, парох парафії, та сотрудник, ієромонах Партеній Підчеха, ЧСВВ, який провадив стаційні розважання з іншими учасниками. Та який наголосив під час молінь на тому, що чиста і правдива Любов завжди терпить біль. А також, що як немає святого без минулого, так не буває і грішника без майбутнього.

Після Хресної дороги усі гідно використали двохгодинний час на приватне оглядання історичних пам’яток при обителі отців Паулінів, а також для перекуски й підкріплення фізичних сил.

Після цієї перерви усі процесійно попрямували з площі монастиря до «Kaplicy Różańcowej», каплиці святої вервиці, де відслужили Святу Літургію. У своїй проповіді під час Літургії ієромонах Петро Кушка підкреслив, зокрема, значення і потребу паломництва, зробивши паралельні порівняння зі Старого і Нового Завіту.

На схилку дня всі учасники прощі з радістю та захопленням, збагачені досвідом молитви і спільного перебування, із щирою пам’яттю і пережиттям повернулися до своїх домівок.

На основі статті ієром. Григорія Яремчука, ЧСВВ, із сайту www.bazylianie.pl
Світлини з цього ж сайту

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *