П’ятниця, 2017-09-08    8:13:52 UTC+2    Новини

У вівторок 5 вересня 2017 року, о 17:00 годині, до Святоуспенської обителі Отців Василіян у Варшаві прибула копія Ченстоховської чудотворної ікони Божої Матері. Її з особливим очікуванням та побожністю зустрічали, разом із василіянською чернечою спільнотою, прихожани парафії при монастирському храмі, тримаючи у своїх руках білі троянди.

Ікону внесли процесійно до храму, після чого протоігумен о. Миколай Козіцький, ЧСВВ, промовив вітальне слово, підкреслючи значення перебування ікони в цій обителі: «…адже ця ікона має походження з міста Белз, з наших рідних земель. І те, що вона нині зібрала чисельний люд, говорить про те, що ми маємо щиро просити, дякувати, і слухати як Марія. Маємо відчути потребу щиро просити за наш народ, за мир і вояків, які віддають своє життя. Вона за нас заступається, бо вона є Матір’ю нашого народу. Довірмо їй наші молитви, сльози і радість, та нехай наші серця нині не розриваються у сумнівах і терпіннях».

Після вітального слова і зустрічі ікони Богородиці, уся василіянська чернеча спільнота із присутніми вірянами, які прийшли, щоб розділити радість молитви й зустрічі копії чудотворної ікони, помолилися Молебень до Пресвятої Богородиці. Далі у молитовній програмі була Свята Божественна Літургія, після котрої мирянська спільнота «Матері в молитві», яка живо діє при парафії, разом з о. Партенієм Підчехою, ЧСВВ, провела молитовне чування із роздумами на тему: «Що лиш скаже вам, – робіть» (Йо. 2,5).

Наступного дня, у середу 6 вересня, о 8:00 годині, після ранішньої Святої Божественної Літургії, відслужено подячний Акафіст перед іконою. А о годині 16:30, відслуживши, Молебень до Пресвятої Богородиці, василіянська спільнота у Варшаві разом із вірними попрощала ікону.

Копія Ченстоховської чудотворної ікони Божої Матері вирушила в подальшу молитовну подорож по чернечих домівках Варшави, згідно з укладеною програмою.

Інформація і світлини із сайту www.bazylianie.pl

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *